Uz PČ hokejā – piedāvājums ārzemēs mītošajiem latviešiem

 

 

Līdz Pasaules čempionātam hokejā palikuši vien daži mēneši, tādēļ īstais laiks sākt plānot braucienu uz gada aizraujošāko sporta līdzjutēju notikumu!

2012. gadā Pasaules čempionāts hokejā risināsies divās pilsētās – Helsinkos un Stokholmā. Latvijas valstsvienībā spēles aizvadīs Stokholmā, Globen arēnā. Mūsu pretinieki: Krievija, Vācija, Itālija, Čehija, Norvēģija, Dānija un Zviedrija. Ceļojumu aģentūra Travel Art jau atkal ir sagatavojusi īpašu piedāvājumu arī ārzemēs mītošajiem latviešiem, un ne bez lepnuma var teikt: piedāvājumu izdevies sagatavot lētāk, nekā tas bija iespējams Bratislavā! Proti, 380 EUR.

Tā kā biļetes uz Zviedrijas – Latvijas spēli ir ļoti dārgas un praktiski jau izpirktas, latviešiem Īrijā, gluži tāpat kā latviešiem Latvijā ir iespēja izvēlēties kādu no šiem diviem piedāvājumiem: klātienē vērot pirmās trīs spēles, kad Latvija spēlēs pret Krievijas, Vācijas un Itālijas valstsvienībām, vai arī otrās trīs spēles – pret Čehiju, Norvēģiju un Dāniju.

Pirmais variants no 4. līdz 9. maijam. Dzīvošana 3* viesnīcā Stokholmas priekšpilsētā Kungens Kurva. Naktsmītne atrodas 15 minūšu gājiena attālumā no metro, un brauciens līdz centram vai arēnai aizņem apmēram 20 minūtes. Galvenais pluss – vienuviet kopā dzīvos daudzi latvieši! Cenā iekļauta arī apdrošināšana un 3. kategorijas biļetes uz trīs spēlēm – Latvija: Krievija, Vācija: Latvija, Latvija: Itālija. Avio šoreiz var izvēlēties katrs pats, bet, protams, Travel Art vienmēr palīdzēs atrast izdevīgākos lidojumus kā arī transportu no lidostas uz viesnīcu!

Otrais variants no 10. līdz 15. maijam. Cena un noteikumi tieši tie paši, tikai šajā gadījumā klātienē skatīsimies spēles Latvija: Čehija, Norvēģija: Latvija un Latvija: Dānija.

Ir iespējams dzīvot arī lepnākā viesnīcā. Proti, 4* viesnīcā turpat Kungens Kurva, bet tad piemaksa 75 eiro par personu. Ja ir vēlme dzīvot centrā, tad, piemaksa ir jau 200 EUR.

Kā ierasts jau iepriekšējos čempionātos, Travel Art gādās arī par interesantām ekskursijām no spēlēm brīvajās dienās. Konkrēts piedāvājums gaidāms līdz pavasarim.

Protams, ir pieejami arī citi varianti. Droši raksti: ludmila@travelart.lv vai inese.krumina@travelart.lv Vari arī zvanīt tālr. +37129433697.

Latvijas izlases spēļu grafiks:

Latvija: Krievija, sestdiena, 5. maijs plkst. 16.15

Vācija: Latvija, svētdiena, 6. maijs plkst. 20:15

Latvija: Itālija, otrdiena, 8. maijs plkst. 16:15

Čehija: Latvija, ceturtdiena, 10.maijs plkst. 20.15

Norvēģija: Latvija, sestdiena, 12. maijs, plkst. 12:15

Latvija: Dānija, pirmdiena, 14. maijs plkst. 16:15

Zviedrija: Latvija, otrdiena, 15. maijs plkst. 20:15

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *