Uz PČ Stokholmā kopā ar citiem faniem

 

 

Līdz Pasaules čempionātam hokejā, kas 2012. gada maijā risināsies Stokholmā un Helsinkos, palikuši vien daži mēneši. Tas nemaz nav daudz, ņemot vērā, ka vēl jāapsver, cik ilgi vēlamies uzturēties Stokholmā, kur spēlēs mūsējie, un cik naudas varam atļauties tērēt. Tādēļ šis ir tas brīdis, kad iepazīstinām ar cenām uz PČ hokejā.

Tā kā čempionāts risināsies pēc jaunā formāta, tad jau tagad ir skaidri Latvijas izlases septiņi pretinieki un spēļu grafiks. Atliek vien izlemt, uz cik spēlēm doties un kur apmesties. Lūk, arī Travel Art piedāvājums uz čempionātu.

Taupīgajiem un tiem, kuriem nebūs brīvdienu hokeja čempionāta laikā – 98 lati (11.05-13.05)

Izbraukšana ar prāmi piektdien, 11. maijā. 12. maijā no rīta ierašanās Stokholmā. Transfērs uz Globe Arena, spēles Norvēģija – Latvija noskatīšanās klātienē, transfērs uz prāmi un jau svētdien no rīta ierašanās Rīgā. Līdz ar to netiek kavēta neviena darba diena, hokeja čempionāta gaisotne arīdzan izbaudīta. Un arī maciņā nav cirsts pamatīgs robs. Cena: 98 Ls, cenā ietilpst brauciens ar prāmi (1 vieta C4 kajītē), transfērs uz arēnu un no tās, apdrošināšana un biļete uz spēli Norvēģija – Latvija (3. kat).

Atbalsts spēlēs pret Skandināviem – 160 lati (11.05-15.05)

Skandināvi vienmēr ir bijuši diezgan neērti pretinieki mūsu hokejistiem. Tādēļ tieši šajās spēlēs, kad Latvijas izlase cīnīsies ar Norvēģijas un Dānijas izlasēm, ir nepieciešams tieši Tavs atbalsts. Izbraukšana piektdien, 11. maijā ar prāmi, trīs dienas Stokholmā un atgriešanās mājās ar lidmašīnu jau 15. maijā. Dzīvošana 3* viesnīca Stokholmas pievārtē.

Trīs pirmās spēles – 250 lati (04.05-10.05)

Hokeja līdzjutējs ir kā sestais laukuma spēlētājs. Tieši čempionāta sākumā mūsu valstsvienībai šis sestais spēlētājs nepieciešams visvairāk! Ar prāmi uz Stokholmu, ar ērtu autobusu uz izvēlēto viesnīcu un iespēja redzēt klātienē trīs čempionāta spēles, kad Latvijai pretim stāsies Krievijas, Vācijas un Itālijas valstsvienības. Ceļojuma cena – 250 lati – tā ir fantastiska iespēja baudīt īstu hokeja gaisotni vienā no dārgākajam Eiropas pilsētām par saprātīgu cenu!

Līdzi just piecas spēles – 295 lati (04.05 – 13.05)

Visi, kam ir hokejs krūtīs, tie nemūžam nepazudīs! Iespēja atbalstīt Latvijas hokeja izlasi PČ spēlēs Stokholmā, kad mūsējiem pretim stāsies Krievijas, Vācijas, Itālijas, Čehijas un Norvēģijas valstsvienības, kā arī iepazīt Stokholmu un tuvējo apkaimi, mitināties mīlīgā 3* viesnīcā! Tas viss par 295 latiem.

Viss čempionāts ar savu auto – no 200 latiem

Labākā un, ja pietiekams braucēju skaits, arī viena no lētākajām iespējām apmesties uz čempionāta laiku Stokholmā vai tās apkaimē, kā arī brīvajā laika maksimāli izbaudīt visas iespējas, ko sniedz Zviedrija ir došanās uz šo zemi ar savu auto. Piedāvājam paketes braucējiem ar savu auto – prāmja biļetes, naktsmītnes un biļetes uz Latvijas izlases spēlēm. Tiesa gan, ja vēlaties būt īpaši taupīgs, dzīvošana nevis viesnīcā bet gan kempingā.

Vairāk informācijas par šiem braucieniem varat atrast šeit, kā arī zvanot vai rakstot Inesei – tālr. 26460906, e-pasts inese.krumina@travelart.lv

 

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *