Teds Nolans sāks komplektēt izlasi

24. janvārī Rīgā ierodas Latvijas hokeja izlases vecākais treneris Teds Nolans. Kanādas speciālists Rīgā uzturēsies līdz 8. februārim, kad kopā ar komandu dosies uz starptautisku četru valstu turnīru Norvēģijā.

Nolans ir paredzējis noskatīties divas Rīgas Dinamo KHL sezonas mājas spēles, kā arī apmeklēt HK Rīga spēles jaunatnes hokeja līgā, tādējādi aplūkojot izlases kandidātus un tuvākās rezerves klātienē.

Šo ceturtdien izlases vecākajam trenerim ir plānotas kopīgas pusdienas ar Latvijas izlases kandidātiem Rīgas Dinamo komandas sastāvā, kā arī Dinamo vadību, lai tuvāk iepazītos, pārrunāt nākotnes plānus un turpmāko sadarbību.

Pirmais pārbaudījums ar Latvijas nacionālo izlasi Nolanam būs jau pavisam drīz – februārī IIHF starptautiskajā pārtraukumā, kad mūsu komanda piedalīsies Euro Ice Hockey Challenge turnīrā Oslo. Gatavojoties turnīram, 7. februārī Latvijas izlase Piņķos Inbox ledus hallē aizvadīs vienu ledus treniņu, 8. februārī ar AirBaltic avioreisu dosies uz Oslo, kur dienu vēlāk būs jāspēlē ar Dānijas izlasi, 10. februārī ar mājiniekiem norvēģiem. Pēdējo turnīra spēli mūsu izlase aizvadīs 11. februārī ar Francijas vienību.

Euro Ice Hockey Challenge (Norvēģija, Oslo)

09.februāris Latvija – Dānija 16:30*
10.februāris Latvija – Norvēģija 20:00
11.februāris Latvija – Francija 13:30

*Spēļu sākuma laiki norādīti pēc Latvijas laika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *