Uz Oslo, uz Euro Challenge!

Pirmais pārbaudījums ar Latvijas nacionālo izlasi jaunajam trenerim Tedam Nolanam būs jau pavisam drīz – februārī IIHF starptautiskajā pārtraukumā, kad mūsu komanda piedalīsies Euro Ice Hockey Challenge turnīrā Oslo. Gatavojoties turnīram, 7. februārī Latvijas izlase Piņķos Inbox.lv ledus hallē aizvadīs vienu ledus treniņu, 8. februārī ar airBaltic avioreisu dosies uz Oslo, kur dienu vēlāk būs jāspēlē ar Dānijas izlasi, 10. februārī ar mājiniekiem norvēģiem. Pēdējo turnīra spēli mūsu izlase aizvadīs 11. februārī ar Francijas vienību.

Iesakām apvienot patīkamo un lietderīgi patīkamo – līdzi jušanu un nelielu atpūtu no ikdienas rūpēm Norvēģijas galvaspilsētā un tās apkārtnē. Izvērtējot iespējas, esam nonākuši pie secinājuma, ka šim sporta braucienam ir gan plusi, gan mīnusi.

Plusi –

a) šobrīd pieejamas aviobiļetes uz Oslo par ļoti jaukām cenām, sākot no 45 latiem abos virzienos kopā, iekļaujot nodokļus! Cena atkarīga no precīziem lidojuma datumiem un laikiem.

b) netālu no Oslo atrodas divi slēpošanas centri, katrs piedāvā 4-7pacēlājus, un 1400m nobraucienu. Trases strādā darba dienās līdz pat 22.00, un kas nozīmē, ka, piemēram, 10.02. un 11.02. arī pēc spēlēm vēl var pagūt aizbraukt paslēpot. Un, ja atrodat iespēju uzkavēties dienu ilgāk vai arī atbraukt brīdi agrāk, tad slēpošanai var atvēlēt daudz vairāk laika. Protams, Oslo slēpošanas centrus ar Alpu nogāzēm nesalīdzināt, bet tomēr par mūsu pauguriņiem tie pārāki ir.

c) hokeja biļetes nav pārāk dārgas.

Mīnusi –

a) Spēles notiek Lorenskrog, ko var salīdzināt ar mūsu Piņķiem (lūdzu piņķēniešus neapvainoties – norādu uz attālumu no centra un papildus izklaides iespējas, kā arī naktsmītņu trūkumu). Tātad – jānakšņo Oslo centrā un uz spēlēm jābrauc vai nu ar īrētu auto, vai sabiedrisko transportu, kas pusstundā aizvizinās no centra uz halli.

b) Ja aviobiļetes uz Oslo ir ļoti jēdzīgās cenās, tad naktsmītnes Norvēģijas galvaspilsētā gan nav pievilcīgi lētas. Dzīvošana jauniešu viesnīcā maksās no 30EUR/nakts, viesnīcās krietni dārgāk.

Kopsavilkums: ja ir brīvs laiks, vēlies līdzi just Latvijas izlasei un baudīt Oslo ziemā – brauc uz Euro Challenge! Detalizētāk par dzīvošanas un avio iespējām, hokeja biļetēm, sabiedriskā transporta cenām un atiešanas laikiem pastāstīs sporta līdzjutējiem draudzīgajā ceļojumu aģentūrā Travel Art (26460906, info@travelart.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *