Jauns piedāvājums ārzemju latviešiem uz PČ hokejā!

 

Kā jau katru gadu, arī šogad ārzemēs, it īpaši Īrijā un Lielbritānijā dzīvojošo latviešu vēlme doties uz Pasaules čempionātu hokejā ir salīdzinoši liela. Jau tagad grupu braucieni ir piepildīti. Tādēļ mēnesi pirms došanās uz čempionātu Travel Art nāk klajā ar jauniem, vēl ekonomiskākiem piedāvājumiem, kā atbalstīt Latvijas valstsvienību Stokholmā.

Visas septiņas spēles

Ja kāds var izbrīvēt laiku un klātienē vērot visas septiņas Latvijas izlases spēles tad ir šāds piedāvājums. Ierašanās 4. maijā, mājupceļš 16. maijā. 12 naktis 3* viesnīcā Stokholmas centrā četrvietīgā numurā, bez brokastīm, 3. kategorijas biļetes uz visām Latvijas izlases spēlēm (Latvija – Krievija, Vācija – Latvija, Latvija – Itālija, Čehija – Latvija, Norvēģija – Latvija, Latvija – Dānija un Zviedrija – Latvija), ceļojuma apdrošināšana. Tas viss par 860 EUR. Ceļazīmes cenā neietilpst avio un transfērs no lidostas uz viesnīcu.

Garā nedēļas nogale hokejā

Ja laika pavisam nav un čempionātam var izbrīvēt tikai pagarinātu nedēļas nogali, tad īstais variants ir atbalstīt Latvijas izlasi spēlēs pret Čehiju un Norvēģiju. Ierašanās 10. maijā, atgriešanās 13. maijā. 3 naktis 3* viesnīcā Stokholmas centrā četrvietīgā numurā, bez brokastīm, 3. kategorijas biļetes uz spēlēm Čehija – Latvija un Norvēģija – Latvija, ceļojuma apdrošināšana. Tas viss par 225 EUR. Ceļazīmes cenā neietilpst avio un transfērs no lidostas uz viesnīcu.

Pirmās piecas spēles

Ja ir vēlme līdzi just izlasei ne visu laiku, bet tomēr ar sirdi un dvēseli būt Dublina, tad labs variants ir doties uz pirmajām piecām spēlēm. Ierašanās 4. maijā, mājupceļš 13. maijā. 9 naktis 3* viesnīcā Stokholmas centrā četrvietīgā numurā bez brokastīm, 3. kategorijas biļetes uz spēlēm Latvija – Krievija, Vācija – Latvija, Latvija – Itālija, Čehija – Latvija un Norvēģija – Latvija, ceļojuma apdrošināšana. Tas viss par 590 EUR. Ceļazīmes cenā neietilpst avio un transfērs no lidostas uz viesnīcu.

Uzmanību! Ja esat četri braucēji, saņemat 10% atlaidi no ceļazīmes cenas!

Pieteikties var, rakstot uz e-pastu ludmila@travelart.lv vai zvanot +37129433697

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *