Biļetes uz filmu Mēs. Komanda jau nopērkamas

 

Filma no maija kinoteātros kino Citadele, Cinamon kino, Multikino, Splendid Palace, Silverscreen Daugavpilī, kino Balle Liepājā, kino Gaisma Valmierā, kino Lora Siguldā, Jelgavas kultūras centrā. Informāciju par precīziem seansiem meklē savas pilsētas kinoteātra mājas lapā!

Filmas pirmizrāde notiks 2. maijā Kino Citadele, dienu pirms Latvijas hokeja  izlases došanās uz Zviedriju. Filmas veidotāji cer, ka komandai tā būs labs papildus emocionālais lādiņš pirms Pasaules čempionāta.

Mēs. Komanda – no tehniskā personāla līdz vārtu guvējiem. Kāda ir rezultātu neredzamā puse? Rīgas Dinamo mēro kilometru tūkstošus no pilsētas uz pilsētu Krievijā – tas ir pārbaudījums spēlētājiem un personālam… Katram kaut kas jāziedo, lai komanda sasniegtu rezultātu. Ģimene, laiks un ambīcijas. Tā ir profesionālā sporta puse, par kuru nojaušam, bet tagad ieraudzīsim.

Spēles vietā vīri strādā cauru nakti līdz astoņiem rītā, lai spēlētāji pēcpusdienā varētu uzvilkt formas un doties kaujā… Spēlētāji dienas gaismu neredz, jo Sibīrijā dzīvo pēc Latvijas laika. Jāņa Sprukta ģimenē izbraukuma laikā piedzimst otrs puika… Savējie starp svešajiem – Oļegs Znaroks, Edgars Masaļskis – atklāti, skarbi un patiesi.

Izbraukuma tūre – tai cauri – klātbūtnes sajūta. Hokejistu un treneru emocijas, dzīvie komentāri uz soliņa, spēlē, ģērbtuvēs pēc uzvarām un zaudējumiem. Emocijas uz Krievijas pilsētu fona. Un kulminācija – kopā ar komandu izslēgšanas spēlēs…

Lomās: Rīgas Dinamo hokejisti, personāls, fani, Edgars Masaļskis, Oļegs Zanroks.

Filmas autori: Armands Tripāns, Dāvids Ernštreits

Filmu atbalsta: DSV, Sanistal, Dinamo Rīga

Informācija par kinoteātriem, kā arī kinoteātru kontakti,  kur tiks izrādīta filma meklē facebook lapā -http://www.facebook.com/Mes.Komanda

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *