Masaļskis, Ķēniņš, Kr. Rēdlihs un Ābols saņem uzmundrinājuma balvas

Šis čempionāts Latvijas izlasei ir noslēdzies. Arī fani pošas mājup. Daudz jau viņu Stokholmā nav palicis – ne vairāk kā 200. Un visi kā viens ilgojas pēc mājām, jo dzīve Zviedrijas galvaspilsētā, kur dārdzības dēļ nevari justies kā normāls cilvēks, ir nomocījusi daudzus.

Droši vien, ka daudz vieglāk būtu bijis izturēt, ja Latvijas izlase pēdējās 216 minūtes nebūtu aizvadījusi sausā – vārti nekrita nedz spēlē pret Norvēģiju, nedz pret Dāniju, nedz arī pret Zviedriju. Taču tik un tā fan pateicās hokejistiem pēc spēlēm. Četriem no viņiem tika arī Rīgas Dinamo fanu kluba un Aldara sarūpētās uzmundrinājuma velts – alus kausi. Kā labākie tika novērtēti Edgars Masaļskis, Krišjānis Rēdlihs, Ronalds Ķēniņš un, protams, treneris Artis Ābols. Masaļskis solījās ar iedāvāto kausu doties pie bāra – ja nu kāds tur ielej alu. Savukārt Ābols visai nopietni uzklausīja fanu novēlējumus, ka nu jau beidzot pienācis laiks kļūt par galveno treneri!

Par čempionātu mēs vēl rakstīsim. Ir palikušas daudzas mieles, ir arī labas emocijas. Un galu galā dzīvojam ar cerību, ka nākamgad mūsējie spēlēs Helsinkos (un nevis atkal Stokholmā), un tad jau gan cīnīsimies par katru uzvaru! {jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *