Pat melnkalnieši sāk atbalstīt Latviju

 

Latvijas futbola izlases zaudējums draudzības spēlē pret Melnkalnes izlasi, protams, bija sāpīgs. Taču no fanu viedokļa bija arī priecīgi brīži. Piemēram, kad tribīnēs atbalstīt mūsējos sāka arī paši melnkalnieši. Un ja līdz šim domājām, ka šīs Balkānu pērles iedzīvotāji mūs varētu arī uzņemt visai nedraudzīgi, tad patīkami bija saprast, ka bažām nav nekāda pamata.

Vienu brīdi gan šķita, ka asumi varētu sākties. Nez kāpēc melnkalnieši sāka uz mums bļaut: “Russia”. Atbildes teiciens no mūsu (kopā bijām 13 letiņi pret dažiem tūkstošiem Melnkalnes futbola fanu, tostarp pārdesmit visai agresīvu ultru) puses bija izbļāvieni: “Serbia”. Taču beigu beigās viss beidzās labi. Drīzāk fani mūs sāka respektēt, uzzinot, cik kilometrus dullie latvieši ir atbraukuši ar savu auto un busiņu lai klātienē, baisā karstumā, atbalstītu Latvijas izlasi.

Draudzīgi bija arī likumsargi, kas pēc spēles mūs cītīgi apsargāja (tiesa gan, tam gan nebija īsti jēgas), un palīdzēja letiņiem atrast gan pareizās ielas, gan izsaukt taksometru. Vārdu sakot, Melnkalne ir patīkams atklājums sporta līdzjutējiem.

Bet par to, kā kopumā gāja šajā trakajā Eiropas apceļošanā, uzrakstīšu, kad atgriezīsimies mājās. Tālais ceļš un doma, ka rīt tas pats jāveic atkal, lai tiktu mājās, ir pamatīgi nogurdinājuši. Bet būs interesanti, apsolu!

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *