Līdzi Dinamo Rīga uz izbraukuma spēlēm!

 

KHL sezona rit pilnā sparā, un daudzi Dinamo Rīga līdzjutēji ir gatavi doties atbalstīt savu komandu izbraukuma spēlēs. Tuvākie braucieni plānoti uz Doņecku, Sanktpēterburgu un Minsku.

Braucienam uz Doņecku pieteikšanās jau gandrīz beigusies, taču vēl var pieteikties braucieniem uz Krievijas Ziemeļu galvaspilsētu Sanktpēterburgu un Baltkrievijas galvaspilsētu.

Sanktpēterburga. Izbraukšana 30. oktobra vakarā. 31. oktobrī ierašanās Sanktpēterburgā, pilsētas apskate. Vakarā spēle pret SKA. Nakšņošana 3* viesnīcā. 1. novembrī izbraukšana no Pēterburgas un vakarā ierašanās Rīgā. Ceļazīmes cena: 90 lati, Dinamo Rīga abonementu īpašniekiem – 80 lati. Cenā ietilpst brauciens ar komfortablu autobusu, dzīvošana 3* viesnīcā ar brokastīm, grupas vadītajs. Papildus informācija.

Minska. Izbraukšana 8. decembrī, iepazīšanās ar Minsku, nakšņošana viesnīcā. 9. decembrī Minskas apskate, vakarā spēle pret Minskas Dinamo, pēc spēles izbraukšana uz mājām. 10. decembrī no rīta ierašanās Rīgā. Ceļazīmes cena: 95 lati, Dinamo Rīga abonementu īpašniekiem – 85 lati. Ceļazīmes cenā ietilpst brauciens ar komfortablu autobusu, nakšņošana viesnīcā, grupas vadītājs, Baltkrievijas vīza. Vairāk informācijas.

Pieteikties ceļojumiem var:noslēdzot līgumu un veicot pilnu ceļazīmes samaksu: Dinamo Fanu Klubā Grostonas 6 411.kab. otrdienas 11:00 – 19:00 un ceturdienās 11:00 – 16:00 janis.barkans@dinamoriga.eu,  29253553 VAI SIA Travel Art, Graudu 68A,  inese.krumina@travelart.lv , 26460906.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *