Pošamies arī uz Jaroslavļu un Ņizņijnovgorodu

 

Nu jau skaitītas stundas līdz KHL sezonas sākumam. Ja nekravājat somas un vēl neesat ceļa jūtīs uz Prāgu un Bratislavu(bet varbūt arī esat!), kurp dosies apmēram 100 Dinamo Rīga līdzjutēju, tad varbūt ir vērts padomāt par došanos uz nākamo izbraukumu – atbalstīt mūsējos Jaroslavļā un Ņižņijnovgorodā.

Aizvadīto sezonu laikā Dinamo Rīga pretinieki ir iepazinuši ļoti labi tādas komandas kā Jaroslavļas Lokomotiv un Ņižņijnovgorodas Torpedo. Nu ir pienācis laiks tā pamatīgāk iepazīt arī abu komandu mājvietas – Jaroslavļu un Ņižņijnovgorodu. It īpaši jau Jaroslavļu, kur godināsim pērn bojāgājušo vīru piemiņu, bet arēnā, atbalstot Dinamo, neskoposimies ar atbalstu arī Lokomotīvei. Savukārt Ņižņjnovgorodā iepazīsim tās vietas, kur satek Volga un Oka, un savām acīm redzēsim arī vietas, kur mitinājās leģendārais ūdeņraža bumbas izgudrotājs Andrejs Saharovs, un kur reiz zēla un plauka autorūpniecība – automašīnas Volga dzimtene. Krievija nav tikai Maskava un Sanktpēterburga – laipni aicināti iepazīt jaunas pilsētas!

Izbraukšana 22. septembrī, nakts viesnīcā. 23. septembrī ierašanās Jaroslavļā, spēle, nākamajā dienā pieminam Lokomotiv bojāgājušos spēlētājus, iepazīstam pašu pilsētu, . 25. septembrī jau esam Ņižņijnovgorodā, noskatāmies spēli, dodamies mājup, pa ceļam nakšņojot viesnīcā. Atgriešanās Latvijā plānota 27. septembrī.

Cena 270 lati (Dinamo Rīga abonementu īpašniekiem 250 lati). Cenā ietilpst brauciens ar komfortablu autobusu, četras naktis viesnīcās, divvietīgās istabiņās ar brokastīm, apdrošināšana, grupas vadītājs. Papildus izdevumi: hokeja biļetes, ieejas biļetes, apskates objektos, Krievijas vīza. Brauciens notiks, ja būsim kopā vismaz 30 cilvēku.

Pieteikšanās: noslēdzot līgumu un veicot 50% ceļazīmes samaksu: Dinamo Fanu Klubā Grostonas 6 411.kab. otrdienas 11:00 – 19:00 un ceturtdienās 11:00 – 16:00 janis.barkans@dinamoriga.eu, 29253553 VAI Sia Travel Art, Graudu 68A, inese.krumina@travelart.lv , 26460906.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *