Uz Pēterburgu oktobra beigās

 

Sanktpēterburga – Krievijas Ziemeļu galvaspilsēta, pērle, ziemeļu Venēcija – šādi šo pilsētu dēvē literatūrā. Taču Sanktpēterburga ir daudz kas vairāk – skaista, brīnišķīga, inteliģenta un ļoti viesmīlīga. Arī Dinamo Rīga līdzjutēji spēlē pret SKA vienmēr jūtas kā laipni gaidīti viesi. Dosimies atbalstīt mūsu hokejistus spēlē pret vienu no labākajiem un bagātākajiem KHL klubiem!

Izbraucam otrdien, 30. oktobra vakarā. Pa nakti ceļš no Rīgas uz Sanktpēterburgu – otru lielāko Krievijas pilsētu, kultūras un tūrisma centru. Pilsēta slavena ar savu krāšņo arhitektūru un modernismu. Pilsētas centrs ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Trešdien, 31. oktobrī no rīta ierodamies Sanktpēterburgā. Iepazīstam pilsētas skaistākās un slavenākās vietas, dodamies uz viesnīcu. Viesnīcā iespēja iebaudīt pusdienas vietējā restorānā (lai kārtīgi paēstu, jārēķinās vismaz ar 500 rubļiem jeb 7,5 latiem). Dodamies uz spēli SKA: Dinamo Rīga, un kārtīgi atbalstam mūsējos spēlē pret miljonāru klubu.

Ceturtdien, 1. novembrī, dodamies mājup, vēlu vakarā ierodamies Rīgā.

Ceļazīmes cena – 90 lati, Dinamo Rīga abonementu īpašniekiem – 80 lati. Cenā ietilpst brauciens komfortablā autobusā, grupas vadītāja pakalpojumi, nakts 3* viesnīcā ar brokastīm.

Papildus izmaksas: Krievijas vīza, apdrošināšana, biļetes uz spēli.

Pieteikšanās: noslēdzot līgumu un veicot 50% ceļazīmes samaksu: Dinamo Fanu Klubā Grostonas 6 411.kab. otrdienas 11:00 – 19:00 un ceturtdienās 11:00 – 16:00 janis.barkans@dinamoriga.eu, 29253553 VAI Sia Travel Art, Graudu 68A, inese.krumina@travelart.lv , 26460906.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *