2013. gads basketbola līdzjutējiem

 

Nākamais gads būs svētki basketbola draugiem – Eiropas čempionātā cīnīsies gan sieviešu valstsvienība, gan vīriešu valstsvienība. Tiem, kuri vēl atbalstīt mūsu stiprā dzimuma pārstāvjus, jau laikus jāieplāno brīvs laiks septembra sākumā, lai dotos uz Slovēniju, savukārt dāmu atbalstītāji jūnija vidū dosies uz Franciju.

Vīriem pretim Balkānu mafija

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība Eiropas čempionāta pirmajā kārtā spēlēs B grupā, 2013. gada 4. – 9. septembrī Slovēnijas pilsētā Jeseņicē, sacenšoties pret Maķedoniju no pirmā groza, Lietuvu no otrā groza, Melnkalni no trešā groza, Bosniju-Hercegovinu no ceturtā groza un Serbiju no sestā groza. Trīs labākās komandas otrajā kārtā 11. – 16. septembrī spēlēs pret A grupas trīs labākajām vienībām.

Dāmas pirms Jāņiem uz Franciju

Latvijas sieviešu valstsienība Eiropas 2013.gada čempionātā grupas turnīra spēles aizvadīs Francijas pilsētā Trelazē, un pirmajā posmā no 15. līdz 17.jūnijam tiksies ar Francijas, Lielbritānijas un Serbijas izlasēm. Trīs labākās komandas varēs turpināt cīņu par medaļām, otrajā posmā spēlējot ar D grupas (Čehija, Horvātija, Lietuva, Baltkrievija) trim labākajām komandām.

Trīs labākās komandas no katra četrinieka iekļūs otrajā posmā, kur A un B grupu komandas veidos E grupu, bet C un D grupas – F sešnieku. Pa četrām labākajām komandām kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *