Jaunie krekli tikai pārbaudes spēlēs. Cena – ap 30 lati

 

Esam pamatīgi aplūkojuši jaunos Latvijas izlases kreklus, kurus valstsvienības spēlētāji vilks mugurā tikai un vienīgi pārbaudes spēlēs un citos turnīros, kurus neorganizē IIHF. IIHF turnīri – Olimpiskā kvalifikācijas, ka notiks februārī Rīgā, un arīdzan Pasaules čempionāts, kas maijā notiks Helsinkos, tur vīri turpinās spēlēt Nike šūdinātajos kreklos.

Jaunie krekli šūti tepat Latvijā, un šoreiz īpaša uzmanība pievērsta detaļām un aplikācijām, turklāt izmantoti arī dažādi kvalitatīvi materiāli, lai tur, kur tas nepieciešams, būtu lielāka izturība, un dažas kreklu daļas būtu elpojošākas. Arī dizains ir ļoti specifisks – krāsas nav tipiskas Latvijas karoga krāsas, toties dizainā ir iestrādātas spēcīgākās Latvju zīmes: Jumis – auglības, panākumu un drošības simbols pret ļaunu, Zalktis – spēka un gudrības simbols, Māras krusts – pilnības, aizsardzības un svētības simbols. Taču krāsa gan diezgan būtiski atšķiras no Latvijas karoga krāsas.

Kreklu ražotājs Amber Ice gan ir padomājis ne tikai par spēlētājiem, bet arī par līdzjutējiem. Proti, jau šajā nedēļas nogalē būšot iegādājami gan jaunie krekli arī līdzjutējiem, gan arī cita jaunā Latvijas hokeja izlases suvenīru līnija – šalles, cepures, ripas. Un līdz februārim, kad Rīgā notiks Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, suvenīru klāsts varētu kļūt vēl plašāks. Tiesa gan diezin vai iepriecinās jauno suvenīru cenas. Piemēram, krekls maksās 30 latus. “Krekli ir ražoti Latvijā, nevis Ķīnā,” sportadraugiem.lv teic Amber Ice pārstāvis Gints Biedris, šādi attaisnojot salīdzinoši lielās izmaksas. Krekli un citi suvenīri būs pieejami KHL Store.

Pašiem vien nāksies izvērtēt, vai pirkt jauno izlases kreklu par 30 latiem, kurš gan ir gana glīts, taču izlase to vilks mugurā tikai un vienīgi pārbaudes spēļu laikā. Lai gan… katram sevi cienošam fanam taču vismaz ir daži krekli, ne tikai viens.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *