Pārtraukta sauso spēļu sērija

Laikam jau seno latvju zīmes jaunajos izlases kreklos ir mazliet par vāju – vajadzēja pērkoņkrustu, tā pēc Latvijas – Krievijas pārbaudes spēles hokejā izteicās ne viens vien līdzjutējs Arēnā Rīga. Taču vismaz aizsargam Artūram Kuldam izdevās pārtraukt sauso sēriju, kas ilga 271 minūti. Jā, tieši tik ilgi – kopš Pasaules čempionāta Latvijas: Norvēģijas spēles.

Zaudējums ar rezultātu 1:3. Pēdējā spēles minūtē ielaistie vārti, spēlējot mazākumā, jau izšķīra spēles rezultātu, bet trīs sekundes līdz spēles beigu signālam raidītā ripa mūsu izlases tukšajos vārtos pārvilka treknu svītru cerībām uz uzvaru. Taču cerība mirst pēdējā. Galu galā arī sestdienu varam aizvadīt hokeja gaisotnē, atbalstot mūsējos pret Krievijas valstsvienību.

Laba spēle – ātra, agresīva,” tā pēc spēles teica Krievijas izlases galvenais treneris Igors Ņikitins, piebilstot, ka mačs bija līdzīgs, bet visu izšķīra noraidījumi.

Arī Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans nebija ļoti sabēdājies, un norādījis, ka izlasei vēl ir daudz jāstrādā. Viņam patika daži spēlētāji, kurus iepriekš nebija redzējis spēlējam, un galu galā tieši tāds arī ir pārbaudes spēļu mērķis. Vīlies gan treneris bija par Mika Indraša sniegumu.