Izlasei uz Franciju palīgā dosies Bārtulis

Ir nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs, kurš no 13. līdz 15. decembrim Francijas pilsētā Lionā piedalīsies Euro Ice Hockey Challenge turnīrā. Mūsu komandas pretinieki būs Francijas, Dānijas un Slovēnijas izlases.

Dalībai turnīrā ir nosaukti 22 spēlētāji, no kuriem 2 vārtsargi, 7 aizsargi un 13 uzbrucēji.

Traumu dēļ, Latvijas izlasei turnīrā nespēs palīdzēt pirms nedēļas nosauktie aizsargi: Jānis Andersons, Jēkabs Rēdlihs un Oskars Cibuļskis. Viņu vietā sastāvā iekļauti pieredzējušie Aleksandrs Jerofejevs, Agris Saviels un KHL komandas Doņeckas Donbass aizsargs Oskars Bārtulis. Savukārt, vārtsargu Jāni Kalniņu, kurš ar Liepājas Metalurgs komandu atradīsies Baltkrievijā, aizvietos pērnās sezonas Kazahstānas čempionāta labākais vārtsargs Mārtiņš Raitums.

Latvijas hokeja izlase pirms gaidāmā Euro Hockey Challenge turnīra pirmdien un otrdien Teda Nolana vadībā Volvo SC ledus hallē aizvadīs divus ledus treniņus un trešdien pēcpusdienā dosies uz Franciju. 13. decembrī mūsu komanda sacentīsies ar Dāniju, dienu vēlāk ar mājiniekiem frančiem. Pēdējo turnīra spēli mūsu izlase aizvadīs 15. decembrī ar Slovēnijas vienību. Latvijas izlase pirmās divas spēles aizvadīs Sports de Gerland ledus hallē, savukārt pēdējo – Charlemagne Arena ledus hallē.

Latvijas hokeja izlases sastāvs EIHC turnīrā Francijā:

Vārtsargi: Māris Jučers (Dinamo Rīga), Mārtiņš Raitums (Beibarys, Kazahstāna);
Aizsargi: Kristaps Sotnieks (Dinamo Rīga), Mārtiņš Porejs (Dinamo Rīga), Māris Jass (Scorpions, DEL), Mārtiņš Jakovļevs (Jokipojat, Somija), Oskars Bārtulis (Donbass, Doņecka), Aleksandrs Jerofejevs (Kubaņ, VHL), Agris Saviels (Kampanion, Ukraina);
Uzbrucēji: Miks Indrašis (Dinamo Rīga), Andris Džeriņš (Dinamo Rīga), Gints Meija (Dinamo Rīga), Māris Bičevskis (Dinamo Rīga), Vitālijs Pavlovs (Dinamo Rīga), Roberts Jekimovs (SaiPa, Somija), Ronalds Ķēniņš (ZSC Lions, Šveice), Armands Bērziņš (Kompanion, Ukraina), Juris Štāls (Kompanion, Ukraina), Gunārs Skvorcovs (Liepājas Metalurgs/ Dinamo Rīga), Artūrs Ozoliņš (Arlan, Kazahstāna), Lauris Bajaruns (Liepājas Metalurgs), Mārtiņš Cipulis (Lev, Prāga).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *