Ar Tambijevu nesteidz pagarināt līgumu, Cipruss atlaists

Šodien Latvijas Hokeja Federācijas valdes sēdē tik izskatīti vairāki svarīgi jautājumi – U20 izlases starts Pasaules čempionātā (U20 izkrita no augstākās divīzijas), gatavošanas Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram, un jautājums par līdzšinējā Latvijas izlases galvenā trenera Aigara Ciprusa atstādināšanu.

Pagaidām tika nolemts nesteigties ar līguma pagarināšanu ar U20 izlases galveno treneri Leonīdu Tambijevu, kuram līgums ar LHF beidzas 31. janvārī.

Par Latvijas izlases gatavošanos Olimpiskajam kvalifikācijas turnīram LHF valdi informēja LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks. Viņš atzina, ka kandidāti ir apzināti un pirmie treniņi paredzēti 2. februārī Volvo SC ledus hallē. “Mūsu pretinieki ir ļoti nopietni gatavojušies, noteikti spēlēsim ar lielu atbildības sajūtu,” sacīja Baldonieks.

LHF valde atbalstīja LHF prezidenta Kirova Lipmana priekšlikumu par Aigara Ciprusa atstādināšanu no Latvijas izlases galvenā trenera palīga amata izlases galvenā trenera palīga amata. Lipmans uzsvēra, ka Cipruss nav bijis godīgs, pieņemot Viļņas Baltika priekšlikumu, neinformējot par to LHF vadību. Tuvākajā laikā būs zināms jauns Teda Nolana palīgs, rakstīts LHF mājas lapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *