Krievu hokeja līdzjutējam jābūt ļoti bagātam

Krievijas hokeja līdzjutēji ir sašutuši par pašmāju tūrisma aģentūru baisi dārgajiem piedāvājumiem uz Pasaules čempionātu hokejā Helsinkos – neapmierinātība izskanējusi gan fanu forumos, gan arī pat dažos plašsaziņas līdzekļos. Sportadraugiem.lv lūkoja apskatīt, vai tiešām situācija ir tik traka. Neticēsiet! Nabaga Krievijas izlases fani – lai viņi dotos uz Pasaules čempionātu hokejā, tad kabatā vismaz jābūt trim tūkstošiem eiro! Un tas viss bez tēriņiem, kas sagaida uz vietas!

Lai pārliecinātos, kāda ir reālā situācija izvēlējāmies vienu tūrisma aģentūru, kurai aizrakstījām par vēlmi iegādāties hokeja biļetes uz Latvijas izlases spēlēm. Atbilde bija vairāk nekā šokējoša! Proti, biļeti uz spēli Latvija – Krievija 4. maijā mums piedāvāja iegādāties par 265 eiro 1. kategoriju un 230 eiro par 2. kategoriju, spēle Latvija – ASV 5. maijā bija vēl dārgāka – 280 eiro (1.kat.) un 245 eur (2.kat.), bet Latvija – Somija 14. maijā vispār sita pušu visus rekordus – 300 eiro (1.kat) un 280 eiro (2.kat.).

Sākotnēji padomājām, ka tas ir kāds joks, vai arī cilvēks, kurš sūtīja piedāvājumus ir nedaudz kaut ko sajaucis, bet izrādījās, ka tas nav nekāds joks. Tādēļ intereses pēc patiešām papētījām vairāku firmu piedāvājumus lielajā un plašajā Krievzemes tirgū.

Piemēram, Krasnodaras firma Eos piedāvā iegādāties ceļojumu uz 7. spēlēm – dzīvošana 3* viesnīcā Helsinkos plus visas spēļu biļetes (2.kat.) (tiesa gan, Krievijas izlases spēles) kopā maksā 2690 eiro, turklāt cenā neietilpst nokļūšana līdz Helsinkiem, bet tikai viesnīca un biļetes.

Maskavas tūrisma firma Lain Tur ceļojumu no 16. līdz 19. maijam, kurā ietilpst ceturtdaļfināla spēle Helsinkos, tad pārbrauciens ar prāmi uz Stokholmu (viena nakts Helsinkos viena uz kuģa un divas Stokholmā plus biļetes uz 6 spēlēm) lētākajā piedāvājumā izmaksā 2680 eiro, turklāt, par nokļūšanu uz Helsinkiem un mājupceļu no Stokholmas atkal jau jādomā pašiem.

Kāda Sanktpēterburgas firma Gamjun gan ir mazliet piezemētāka, un helsinkiešu kaimiņiem piedāvā iegādāties spēļu biļetes par daudz normālāku cenu. Piemēram, spēle Latvija – Krievija maksā nieka 90 eiro (2.kat.) un 120 eiro (1.kat.), bet spēle Krievija – Somija – 210 eiro (2.kat.) un 260 eiro (1.kat.).

Esam apkopojuši vairāku Krievijas tūrisma firmu piedāvājumus. Varētu par to uzrakstīt pat grāmatu, jo mazāk par 2000 eiro nemaksāja neviena ceļojuma pakete, pat ne uz trim spēlēm. Patiešām labi var saprast Krievijas hokeja līdzjutēju neapmierinātību. Ehh, cik labi, ka nedzīvojam Krievijā! Mums hokejs ir daudz pieejamāks.

Paldies Jelatrinai un Viktorijai par informācijas apkopošanu!

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *