Tagad biļetes uz PČ hokejā arī sportadraugiem.lv

 

Lai Latvijas hokeja līdzjutējiem nav jālauza galva, kur un pa cik pirkt biļetes uz Pasaules hokeja čempionāta spēlēm, lai uzreiz redzama arī biļešu gala cena, sadarbībā ar čempionāta orgkomiteju Somijā, esam parūpējušies par ērtībām.

Proti, tagad nav vairs nekur tālu jāmeklē un jārokas tīmeklī, oficiālais biļešu tirdzniecības saits ir pieejams tepat sportadraugiem.lv – paraugāmies lapas labajā stūrī, zem skaitītāja, kas skaita dienas, cik palikušas līdz čempionāta sākumam, ir baneri, kas arī ir ieejas vārti biļešu pirkšanas vietā Lippu. Un uzreiz atveras vajadzīgā lapa, kur redzamas biļešu GALA CENAS – tas nozīmē, nav vairs nepatīkamu pārsteigumu, kad teorētiski pievilcīgajai biļetes cenai tikai vienā no pēdējiem rezervēšanas soļiem parādās visi papildus maksājumi, kā, piemēram, nodokļi.

Nākamais, kam pievērsiet uzmanību – šajā sistēmā arī skaidri parādās, kuras biļetes ir iegādājamas elektroniskā formātā (tādu nemaz nav tik daudz), un kuras tiks piegādātas pa pastu!

Ja netiekat galā ar biļešu iegādi un radušie vēl kādi jautājumi, droši zvaniet uz Travel Art LV biroju + 371 67622316, meitenes palīdzēs!

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *