Tirdzniecībā atkal pieejamas biļetes uz spēli Latvija – Vācija

Lai gan vienu brīdi biļešu pārdevēja Lippu sistēmā bija pieejams ļoti niecīgs biļešu skaits uz spēlēm Latvija – Vācija 11. maijā Pasaules čempionāta hokejā ietvaros, tomēr tagad atkal parādījušās pārdošanā biļetes uz šo spēli.

Tiesa gan, izvēle nav milzīga. Visvairāk pieejamas biļetes pirmajā kategorijā, kas maksā ar visiem nodokļiem EUR 42,50, taču dažas iespējams nopirkt arī 2. kategorijā par EUR 22,50.

Jāatgādina, ka milzīgais pieprasījums pēc šīm biļetēm neveidojās tādēļ, ka uz Helsinkiem plāno braukt tūkstošiem Vācijas izlases fanu. Šāda situācija izveidojās, jo līdz 4. februārim spēļu biļetes bija nopērkamas tikai diena paketēs, un tajā dienā mājinieki Somija aizvada spēli pret Austriju. Diezgan droša uzvara, salīdzinoši lētas biļešu cenas un sestdiena – tieši šie faktori veicināja milzīgo pieprasījumu pēc šīm biļetēm. Taču maz ticams, ka uz spēli Latvija – Vācija vairs būs daudz skatītāju – visticamāk pēc uzvaras pār Austrijas izlasi, Somijas valstsvienības līdzjutēju būs pietiekami labā omā, lai savas biļetes uz otro spēli vai nu atdāvinātu, vai arī pārdotu par simbolisku naudiņu.

Tā kā, ja nav vēlēšanās doties uz čempionāta spēlēm, ņemot atvaļinājumu, tad, dodoties atbalstīt mūsu puišus spēlē pret Vāciju, nav jākavē darba dienas. Ja interesē piedāvājums doties uz Helsinkiem organizētā grupā tieši uz šo spēli, tad vairāk informācijas var atrast šeit.

 

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *