Ar bungām problēmu nebūs, ja netraucēs TV

Beidzot esam saņēmusi atbildi no Pasaules hokeja čempionāta orgkomitejas Helsinkos par bungu lietošanu – satraukumam nav pamata: ja vien buņģieri nestāvēs pārāk tuvu TV kamerām un netraucēs translācijām, tad neviens neliegs nedz ienest arēnā bungas, nedz arī bungot.

Pasaules čempionāts hokejā ir viens no lielākajiem, translētajiem sporta notikumiem. Mēs saprotam, ka bungas ir nepieciešamas labai atmosfērai arēnā, bet mums jābūt taisnīgiem arī pret tiem, kas pārraides skatās pa televizoru,” teic orgkomitejas pārstāvis Ville Ketonens. Tas nozīmē, ja vien bungas netraucēs operatoru darbu, kā arī netraucēs apkārtējiem, tad nekādu problēmu nav, bet, ja tomēr tas traucēs skatam, tad buņģierus vienkārši palūgs pārcelties uz kādu citu vietu.

Runājot par karogiem, Ketonens norāda, ka somi pievērš ļoti lielu uzmanību ugunsdrošībai. Ja karogi būs lielāki par 100×100 cm, tad jābūt līdzi sertifikātam, kas apstiprina karoga ugunsdrošību.

Sportadraugiem.lv ir aizrakstījis orgkomitejai, vai Latvijas izlases fani varēs izmantot lielo karogu, ko katru gadu ved līdzi uz lielākajiem sporta notikumiem. Nu, ko, gaidīsim atbildi.

Vairāk informācijas par to, ko drīkst un nedrīkst darīt čempionāta laikā Hartwall arēnā, lasiet šeit.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *