Atbalstīsim Latvijas futbola izlasi Lihtenšteinā!

22.martā Lihtenšteinā, Vaducā Latvijas futbola izlase aizvadīs FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēli pret Lihtenšteinas valstsvienību. Latvijas Futbola atbalstītāji, Jums ir iespēja saņemt biļetes uz šo spēli par brīvu!

Latvijas Futbola federācija (LFF) aicina līdzjutējus visā Eiropā 22.martā Vaducā klātienē atbalstīt Latvijas nacionālo futbola izlasi 2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā spēlē pret Lihtenšteinu. Piedāvājums Latvijas izlases faniem visā Eiropā:

    1. Bezmaksas biļetes uz spēli Lihtenšteina – Latvija, 22.03.2013, 20:30, Vaduca, Rheinpark stadions (Sportplatz Rheinwiese; Schaan, 9494);
    2. Suvenīrus no Latvijas Futbola federācijas;
    3. Iespēju apmeklēt Latvijas nacionālas izlases treniņu un satikties ar izlases spēlētājiem.

Biļešu skaits ir ierobežots! Ja Jums ir radusies interese apmeklēt šo vai kādu citu Latvijas ftbola izlases izbraukuma spēli nākotnē – lūgums sazināties ar Latvijas Futbola federāciju pa e-pastu: biletes@lff.lv,” aicina Latvijas Futbola federācija, kura vēlas, lai musu futbolisti arī izbraukumā jstos kā mājās.

Ir jau tagad zināms, ka uz šo spēli dosies līdzjutēji no Latvijas, taču laipni aicināti visi! Nav jau noslēpums, ka Eiropā šobrīd dzīvo ļoti daudz latviešu! Vienojamies kopīgā Latvijas futbolistu atbalstīšanā! Vairāk nformācijas varat atrast šeit.

{jcomments on}

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *