Kā nokļūt Lihtenšteinā uz futbolu

 

Jau 22. martā Latvijas futbola izlase aizvadīs spēli Lihtenšteinā, Vaducā. Līdz ar to radies arī jautājums – kā tur nokļūt? Esam sagatavojuši dažus priekšlikumus, kā tikt Lihtenšteinā, braucot no Rīgas.

Ar lidmašīnu

Visērtāk, bet ne lētāk, ir nokļūt Vaducā, lidojot ar lidmašīnu. Varianti ir daudz un dažādi. Ērtākais – ar airBaltic lidot uz Cīrihi Lidojums vienā virzienā maksā ap 249 eiro (ar bagāžu), bet jāpierēķina klāt vēl arī vilciena izmaksas. Ar vilcienu atiešanas laikiem un biļešu cenām var iepazīties šeit.

Vēl var lidot arī uz Minheni. 22. martā no rīta lidojums maksā ap 180 eiro, taču arī tad vēl uz Vaducu jādodas ar vilcienu – šis brauciens ilgst vairāk neka 3 stundas. Vairāk informācijas par vilcienu kustības sarakstiem un biļešu cenām varat atrast šeit.

Ar auto

Ja esat draugu kompānija, tad pavisam noteikti ērtāk un lētāk nokļūt Lihtenšteinā ir ar savu auto. Distancs garums ir apmēram 1980 kilometru, jeb, ja esat labi braucēji – ceļā jāpavada vismaz diennakts. Ceļš ved cauri Lietuvu, Poliju, Vāciju un Austriju. Ja ekonomisks auto, tad ceļa izmaksas abos virzienos diezin vai pārsniegs 320 litrus degvielas vai ap 500 eiro.

Foto: No LFF arhīva

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *