Lihtenšteinā futbola izlasi atbalsta ap 60 Latvijas fanu

Diemžēl ar neizšķirtu rezultātu 1:1 Vaducā šovakar noslēdzās spēle starp Latvijas un Lihtenšteinas futbola izlasēm. Latvijas līdzjutēji ir nedaudz saskumuši par rezultātu, taču teic: “Mūsējie bija labāki. To mēs arī pēc spēles pateicām izlases puišiem. Bet dzīvē gadās visādi”.

Ilggadējs Latvijas futbola izlases līdzjutējs Māris Visočanskis, kurš, par spīti slimībai, klātienē atbalstīja mūsu futbolistus, telefonintervijā stāsta sportadraugiem.lv, ka kopumā spēli skatījušies 1150 līdzjutēji, no kuriem 60 bijuši Latvijas krāsās. Letiņi uz Lihtenšteinu atbraukuši gan no Latvijas, gan Austrijas, gan arī Vācijas un, protams, arī Lihtenšteinas. Un tieši mūsu fani, par spīti tam, ka procentuāli mazākumā, spēja radīt labu atmosfēru un bija pamanāmāki par vietējiem. Lihtenšteinas izlases līdzjutēji esot salīdzinoši klusi un mierīgi, pat ultras, kuru skaits neesot bijis vairāk par 10.

Māris jau iepriekš bijis Lihtenšteinā uz futbolu, tādēļ zinājis par stingraiem drošības pasākumiem, taču citi, kas bijuši pirmo reizi, bijuši mazliet pārsteigti Proti, paredzēts, ka stadionā var ienest karogus tikai ar 50 cm gariem kātiem, bet letiņu karogu kāti bijuši ap metru gari. Palīdzot federācijai un pierādot ka latvieši karogu kātos neglabā petardes, tomēr šie šķēršļi pārvarēti.

Kopumā par Lihtenšteinu, mūsējie teic, ka cenas vidējam latvieša maciņam ir par augstu. “Bijām iegājuši vienā restorānā – zupiņa ar tostu maksāja 20 frankus jeb apmēram 10 latus,” stāsta Māris. Aridzan stadionā bezalkoholiskais alus nav bijis lēts.

Latvieši jau lēnu garu pošas ceļam, lai rīt vēl pabūtu Vācijā un tad lidotu mājās.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *