No 8. marta pieejamas biļetes uz Euro Hockey Challenge

 

Latvijas hokeja cienītājiem šajā pavasarī būs lieliska iespēja atbalstīt savu izlasi gan pārbaudes spēlēs pašu mājās, gan izbraukumā, gan dodoties uz pasaules čempionātu Somijā. 4. maijā Latvijas hokeja valstsvienība 17. reizi pēc kārtas startēs pasaules čempionātā elites divīzijā. Lai sasniegtus augstus mērķus turnīrā, komandai būs nopietni jāstrādā sagatavošanas posmā.

Jau trešo gadu Latvijas hokeja valstsvienība piedalīsies Euro Hockey Challenge tūrē. Pērn sešās spēlēs tika izcīnītas trīs uzvaras – divas reizes pār Dāniju un reizi pār nākamajiem pasaules čempioniem – Krievijas izlases hokejistiem.

Pirmās spēles Euro Hockey Challenge tūrē mūsu komanda 3. un 4. aprīlī aizvadīs izbraukumā ar Čehijas izlasi, kura pērn pasaules čempionātā izcīnīja bronzas godalgas. Savukārt, 7. un 8. aprīlī Latvijas izlase Arēnā Rīga sacentīsies ar spēcīgo Zviedrijas vienību un 19. un 20. aprīlī ar principiālajiem Baltkrievijas izlases hokejistiem.

Pēdējās pārbaudes spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta tiks aizvadītas izbraukumā 27. un 28. aprīlī, kad Latvijas izlase sacentīsies ar Francijas valstsvienību.

Biļešu cenas pieaugušajiem hokeja līdzjutējiem: Ls 10, 7 un 5. Pensionāriem, invalīdiem, studentiem un skolēniem biļetes ar 50% atlaidi (uzrādot attiecīgos dokumentus). Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties LHF, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi no Ls 5 Biļetes pārdošanā no 8. marta varēs iegādāties SIA BIĻEŠU SERVISS tirdzniecības vietās un interneta veikalā www.bilesuserviss.lv.

Uzmanību bērniem!
Latvijas Hokeja federācija piedāvā iespēju hokeja klubiem un mācību iestādēm pasūtīt biļetes par 2 Ls. Grupu biļetes skolēniem: ne mazāk par 10 cilvēkiem, uz katriem 9 skolēniem viens pieaugušais. Rakstveida pieteikumu sūtīt uz e-pastu: aleksandra@lhf.lv, tālrunis informācijai: 29826337.

Latvijas valstsvienības pārbaudes spēļu plāns (pēc vietējā laika).

3.aprīlis 17.30 Čehija – Latvija Jindrichuv Hradec

4.aprīlis 18.15 Čehija – Latvija Jindrichuv Hradec

7.aprīlis 17.00 Latvija – Zviedrija Arēna Rīga

8.aprīlis 19.30 Latvija – Zviedrija Arēna Rīga

19.aprīlis 19.30 Latvija – Baltkrievija Arēna Rīga

20.aprīlis 17.00 Latvija – Baltkrievija Arēna Rīga

27.aprīlis Francija – Latvija Parīze

28.aprīlis Francija – Latvija Parīze

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *