Pirmdien sāksies Eurobasket 2013 Slovēnijā biļešu tirdzniecība

Laba ziņa visiem basketbola līdzjutējiem. Jau pirmdien, 18. martā, plkst. 17.00 (plkst. 16.00 pēc Latvijas laika) sāksies Eurobasket 2013 biļešu tirdzniecība. Tiesa gan, pirmajā nedēļā varēs iegādāties biļetes tikai uz pusfinālu, spēli par bronzas medaļām un finālu.

Biļetes varēs iegādāties interneta vietnē www.eventim.si, kā arī caur oficiālajiem biļešu izplatītājiem, un jebkurā degvielas uzpildes stacijā Slovēnijā.

Noteikumi ir skarbi – viens cilvēks drīkstēs iegādāties ne cairāk kā četras biļetes uz vienu spēli. “Iegādājoties biļetes, Jūs saņemsiet vaučeri, kuru pēc 1. jūlija varēsiet apmainīt pret biļetēm pie jebkura no Eventim izplatītājiem vai arēnā, kurā norisināsies spēles. Pērkot biļeti internetā Jūs varēsiet izvēlēties piegādes metodi. Biļetes tiks piegādātas pēc 1. jūlija,” informē FIBA preses dienests.

Tie, kam nebūs iespējams iegādāties biļeti, būs iespējams vērot spēles fanu zonās, kas atradīsies pie arēnām, kur būs pieejami dzērieni, ēdieni un arī dažādas izklaides.

Jāatgādina, ka Latvijas izlase Eiropas čempionāta pirmajā kārtā spēlēs B grupā, 2013. gada 4. – 9. septembrī Slovēnijas pilsētā Jeseņicē, sacenšoties pret Maķedoniju no pirmā groza, Lietuvu no otrā groza, Melnkalni no trešā groza, Bosniju-Hercegovinu no ceturtā groza un Serbiju no sestā groza. Trīs labākās komandas otrajā kārtā 11. – 16. septembrī spēlēs pret A grupas trīs labākajām vienībām.

Plašāka informācija par biļešu cenām atrodama šeit.

Eurobasket 2013 spēļu grafiks atrodams šeit.

Un pavisam drīz gaidiet arī piedāvājumus grupu braucieniem gan uz Eurobasket 2013 Slovēnijā, gan arī Eurobasket Women 2013 Francijā.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *