Šveicieši – aktīvākie hokeja līdzjutēji

Kuri ir visaktīvākie hokeja fani? Pareizā atbilde – šveicieši. Jo tieši šīs valsts iedzīvotāji visaktīvāk apmeklē savu klubu spēles. Bet latvieši, izrādās, ir visai kūtri.

Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) apkopotā statistika liecina, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Dinamo Rīga mājas spēles šīs sezonas Eiropas turnīru regulāro čempionātu vidū bijušas 30.apmeklētākās. KHL regulārajā čempionātā 25 spēles Dinamo komanda aizvadīja Arēnā Rīga, bet vienu cīņu aizvadīja Liepājā. To vidējā apmeklētība bija 6228 cilvēki. Tas ir mazāk nekā pērn, jo iepriekšējā sezonā mājas spēles vidēji apmeklēja 7732 līdzjutēji, un tas bija 16. labākais rezultāts Eiropā.

Arī KHL klubu starpā mūsu Dinamo ne tuvu nav līderis, jo ierindojās tikai 11.vietā, bet otro vietu kopējā ieskaitē un pirmo KHL ieņēma Baltkrievijas klubs Minskas Dinamo ar vidēji 14 299 skatītājiem.

Ar apmeklētākajām mājas spēlēm Eiropā jau 12.gadu pēc kārtas var lepoties Šveices klubs Bern, kura arēnu piepilda vidēji 16 330 skatītāji ik spēlē, bet trešajā vietā ar vidējo rādītāju 14 034 līdzjutēji ierindojās Vācijas vienība Berlīnes Eisbaren.

No apmeklētākajām līgām pirmajā vietā atrodas Šveices augstākās līgas čempionāts (NLA) ar 6620 skatītājiem, bet otrajā pozīcijā atrodas Vācijas hokeja čempionāts (DEL) ar 6172 līdzjutējiem. Trešais kuplākais apmeklētāju skaits ir KHL – 6106 skatītāji.

Vairāk informācijas par apmeklējumiem atradīsiet šeit.

     

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *