Kā nokļūt Hartwall Arena

Visērtākais veids, kā nokļūt Hartwall arēnā, ir doties turp ar vilcienu no centrālās dzelzceļa stacijas. Jābrauc līdz pieturai Pasila, un tad, sekojot zīmēm, kuras čempionāta rīkotāji sola izlikt spēļu laikā, visai viegli var atrast arēnu. Te nu uzreiz jābrīdina, kas notiks, ja šādu zīmju tomēr nebūs. Mūsukomanda pirmo reizi uz arēnu devās vasarā, kad tur nenotika neviens grandiozs sporta pasākums. Aizbraucām līdz Pasilai, un jau no perona pamanījām vareno arēnas būvi. Iegājām stacijas ēkā, un tā arī nevarējām saprast, kā tur nokļūt. Vaicājām vietējiem, bet tie tik parādīja uz ēku, kas vizuāli izskatījās itin tuvu, un raustīja plecus, nemākot izskaidrot tuvāko ceļu. Nācās vien šķērdēties un izmantot taksometra pakalpojumu. Un tā, samaksājot vairāk nekā EUR 10, dažu minūšu laikā nokļuvām arēnā, kas atrodas tādā kā zirnekļa tīklā – pa vidu dzelzceļa un lielceļu mezgliem. Tikai pēc tam sapratām, kā vislabāk turp doties – izkāpjot no vilciena, nebūt nav jāiet uz stacijas ēku, bet gan pa peronu uz arēnas pusi. Perona galā ir apakšzemes tunelis, tur jānogriežas pa labi, jāiziet uz ielas, jāpagriežas pa kreisi, un droši jāsoļo uz priekšu. Pēc dažām minūtēm acīm paveras izstāžu centrs, no kura ved tunelis (tam gan ir attiecīgs uzraksts) tieši uz Hartwall Arena stāvlaukumu, no kura itin viegli var iekļūt arī varenajā būvē. Kopumā no stacijas līdz arēnai apmēram 10-15 minūšu ilgs ceļš ejams – tas jau nu tiešām atkarīgs no katra gājēja ātruma.

Ja tomēr nav vēlmes braukt ar vilcienu, tad no centra uz arēnu aizvedīs autobusi Nr. 23 un 60, kā arī tramvaji Nr. 7A un 7B.

Zināms, ka uz Helsinkiem daudzi brauks ar savu auto. Tad jāņem vērā, ka autostāvvieta maksās EUR 7. Adrese, kas jāievada navigācijas sistēmā: Areenankuja 1, Helsinki.

Ja brauksiet lielā kompānijā ar autobusu, jāņem vērā, ka ar glanci piebraukt pie galvenās ieejas neviens neļaus. Autobusiem ir atļauts apstāties un novietoties uz stāvēšanu apmēram 650 metrus no arēnas, un adrese, kas jāievada navigācijas sistēmā: Mäkelänkatu 70, Helsinki.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *