Kā zviedrs kļuva par Latvijas hokeja fanu

Vēl pirms dažām dienām, kad pārbaudes spēlēs pirms Pasaules hokeja čempionāta Latvijas valstsvienība diemžēl cieta sakāvi spēlēs pret zviedriem, Arēnā Rīga bija kāds zviedrs, kurš stāvēja vienā sektora ar latviešiem un līdz ar pārējiem skaļi uzmundrināja mūsējos, saucot un dziedot “Sarauj, Latvija!”! Iepazīstieties – Anderss Tallbo, zviedrs, Latvijas hokeja dedzīgs fans.

Anderss par Latvijas hokeja sāka interesēties tālajā 2006. gadā. Tolaik viņam bijusi latviešu draudzene, tādēļ arī šī interese. Bet… dzīvē gadās visādi. Tā nu dzīves līkloči katru uz savu pusi aizveduši, bet Anderss palicis uzticīgs Latvijas hokejam, sekojot līdzi gan Dinamo Rīga spēlēm, gan arī Latvijas izlasei. Tā nu sanāk, ka viņš vairāk zina par mūsu hokeju, nevis par zviedru.

Aizvadītā KHL sezona Andersam patiešām bijusi ražīga – viņš ļoti daudz spēļu redzējis klātienē, turklāt devies arī uz izbraukuma spēlēm Bratislavā un Prāgā. Bet, ja pats atrodas Zviedrijā, tad spēles skatās internetā.

Pērn Pasaules čempionātā, kad Latvijas izlase spēlēja Stokholmā, Anderss bija arēnā un cītīgi atbalstīja Latviju. Jā, jā, arī spēlē pret Zviedriju. Un arī šogad plāno doties uz Helsinkiem, tiesa gan, vēl nezina, kad izdosies izbrīvēties no darba.

Tā nu Anderss kļuvis teju vai par latvieti… Nav nemaz ar pārspīlēts, jo Latvijā viņam patiešām ir pašam savs uzņēmums, un, kas zina, varbūt pavisam drīz viņš arī patiešām pārcelsies uz dzīvi Latvijā. Patiesībā, kā lasot šīs rindas norāda pats Anderss, viņš jau ir oficiāli deklarējis savu dzīvesvietu Latvijā!

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *