Viesnīca Medzābaki gatavojas hokeja pavasarim

 

Par godu 2013. gada Pasaules hokeja čempionātam viesnīca Medzābaki piesaka Hokeja pavasari! Lai veicinātu līdzjutēju interesi par Latvijas izlases dalību Pasaules čempionātā hokejā, viesnīcas Medzābaki telpās tiks rīkota unikāla Ēvalda Grabovska pārvietojamā izstāde Latvijas hokejam – 80. Izstādes atklāšana notiks 26. aprīlī. Īpaši gaidīsim ciemos tuvējo skolu skolēnus. Būsim sagatavojuši jaukus pārsteigumus. Interesentiem tā būs pieejama bez maksas līdz pat maija beigām.

Vietējiem iedzīvotājiem šī būs vienreizēja iespēja apskatīt izstādes eksponātus par Latvijas hokeju un tā leģendām.

Bez tam Hokeja pavasara ietvaros notiks viesnīcas Medzābaki organizēts spēļu prognožu konkurss ar vērtīgām balvām (trīs dāvanu kartes – 100, 75 un 50 LVL apmērā).

No 19. aprīļa līdz 4. maija spēles Latvija – Krievija sākumam viesnīcā Medzābaki varēs aizpildīt spēļu prognožu anketas. Anketu aizpildītājiem dāvana – 15% atlaide viesnīcas Medzābaki pakalpojumiem.

Konkursa anketas būs pieejamas Arēna Rīga 19. – 20. aprīlī, kā arī Fanu teltī pie Kongresu nama 3 – 4. maijā. Hokeja fani, kuri atnāks uz Fanu telti, varēs piedalīties dažādos konkursos un saņemt dāvanas no Medzābakiem.

Anketas varēs aizpildīt arī fanu autubusos ceļā uz Tallinu.

Sadarbībā ar Anatoliju Kreipānu Radio SWH ēterā būs jauki pārsteigumi ar vērtīgām balvām.

Jau šobrīd var iesniegt spēļu prognozes viesnīcas Medzābaki mājas lapā www.medzabaki.lv/hokejs.

Viesnīca Medzābaki ir lielākā guļbūves viesnīca Baltijā un Skandināvijā, kas atrodas skaistā un ainaviskā vietā Lilastē pie Lilastes ezera tikai 35 km no Rīgas.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *