Brauc uz Tallinu, saņem biļetes uz Bosnijas spēli ar atlaidi

Laba ziņa futbola līdzjutējiem, kuri vēlas gan klātienē atbalstīt Latvijas futbola izlasi mājas spēlē pret Bosnijas un Hercogovinas valstsvienību, kā arī doties izbraukuma spēlē uz Tallinu 14. augustā. Zināms, ka uz šo spēli atbrauks tūkstošiem bosniešu fanu, tā kā atbalsts mūsu futbolistiem būs vairāk nekā nepieciešams!

Pirmie līdzjutēji, kuri pieteiksies braucienam uz Tallinu, lai atbalstītu Latvijas izlasi draudzības spēlē pret Igaunijas valstsvienību šā gada 14. augustā, saņems 30% atlaidi spēlei pret Bosnijas un Hercogovinas izlasi. Šis piedāvājums tapis Latvijas Futbola federācijai sadarbojoties ar oficiālo sadarbības partneri – SIA Travel Art LV.

 

Braucieni uz Tallinu paredzēti pēc vairākiem scenārijiem. Kuriem vēlme kārtīgāk iepazīt Igauniju un kārtīgi izballēties Tallinā vēl pēc spēles, aktuāls ir šis piedāvājums. Savukārt, ja spiež laiks vai nauda, tad labāk skatīties uz šo piedāvājumu.

Vēršam uzmanību, ka brauciena cenā iekļautas gan futbola biļetes (būsim visi vienā sektorā), gan arī Latvijas Futbola federācijas sarūpētais suvenīrs.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *