Latvijas futbola izlase turkiem atgādina par pagātni

Fantastiski! Emocijas vienkārši super! Mūsu izlase ir malači – no bezcerīga rezultāta 1:3 atsisties uz 3:3!” tā pa tālruni no Vācijas pilsētas Diusburgas komentē Latvijas futbola izlases fans Māris Visočanskis, kurš kopā ar vēl diviem biedriem atbalstīja mūsu futbolistus draudzības spēlē pret Turciju.

Lai gan spēle notikusi Vācijā, tomēr stadionā, kurā risinājās Vācijā, sajūta bijusi kā Turcijā. Kā nekā Vācijā dzīvo ļoti liels skaits turku. Viņi atcerējušies senos laikus, kad Latvijas izlase bija tieši tā, kas turkiem liedza piedalīties Eiropas kausa izcīņā, un tieši latvieši devās uz Portugāli!

Stadionā, kur uz spēli pulcēja vairāk nekā 7000 līdzjutēju, bija dzirdamas turku dziesmas. Bet atmosfēra ļoti draudzīga “Katrs turku futbola fans uzskatīja par pienākumu ar mums nobildēties – ar trīs trakajiem, kas atbraukuši no Latvijas,” stāsta Visočanskis.

Trīs letiņi ielaisti VIP zonā, un pēc skaidrošanās pat tika ļauts izvilkt ārā lielo Latvijas karogu.

Pēc fantastiskās spēles mūsu līdzjutēji apsveikuši futbola izlasi. Arī futbolistiem bijis labs noskaņojums.

Ar šādām emocijām varam gatavoties gaidāmajai kvalifikācijas spēlei pret Bosnijas – Hercogovinas izlasi jau tūdaļ jūnijā Rīgā. Bet 14. augustā dosimies uz Tallinu, lai atbalstītu mūsu puišus draudzības spēlē pret igauņiem! Vairāk informācijas par braucienu šeit.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *