Dinamo fani pošas sportošanai

Kamēr dedzīgie Dinamo Rīga fani plosās pa Prāgu, atbalstot savu komandu turnīrā, tikmēr citi var posties uz Dinamo Rīga Fanu kluba sporta spēlēm, kas jau nākamsestdien, 24. augustā risināsies Engures stadionā. Tik vien nepieciešams, kā izveidot komandu, pieteikties un iemaksās dalības maksu, un jautrība garantēta!

Spēļu grafiks:

9:00 hokeja laukumā komandu kapteiņu sapulce, turnīra izloze un komandu pulcēšanās

9:30 komandu parādes gājiens uz stadionu, sporta spēļu atklāšana

10:00 – 17:00 sporta spēles

12:30 – 14:30 pieejamas pusdienas

18:45 sporta spēļu noslēguma ceremonija, apbalvošana un balle ar muzikantiem un DJ. Papildus būs apskatāmas hokeja atribūtikas kolekcijas.

Noteikumi:

Sporta spēļu dalībnieki startē 8 cilvēku komandās. Komandā jābūt vismaz 3 sievietēm. Jābūt

izvēlētam komandas kapteinim, kurš būs atbildīgs par visām komandas aktivitātēm. Pieteikties var arī individuāli, pēc iespējām no individuālajiem pieteikumiem komplektēsim komandas. Dažās sporta disciplīnās varēs piedalīties individuāli.

Komanda vai individuālais pieteikums jāpiesaka savlaicīgi līdz 17.augustam Dinamo Rīga Fanu

klubā.

Spēļu disciplīnas:

Futbols

Spēles ilgums 2 x 5 minūtes. Katrai komandai laukumā 5 spēlētāji un vārtsargs. Futbolzābaki jeb buči – aizliegti. Pēc izlozes komandas tiek sadalītas apakšgrupās, kurās cīnās par iekļūšanu pusfinālā, kam seko fināls.

Volejbols

Spēle notiek līdz 21 punktam. (Ar pušu maiņu pēc 10 punktiem.) Skaitīta tiek katra bumba.

Katrā pusē 5 spēlētāji, no kuriem vismaz viena sieviete. Tīkls aizklāts. Pēc izlozes komandas tiek sadalītas apakšgrupās, kurās cīnās par iekļūšanu pusfinālā, kam seko fināls.

Stafetes un individuālās disciplīnas

Novuss, galda hokejs, basketbola sodiņi, metieni pa hokeja vārtiem uz precizitāti, humora sumo. Protams, neiztiksim bez fanu tradicionālajām disciplīnām – alus dzeršana uz ātrumu, spēkošanās ar rokām. Noteikumi tiks izskaidroti sacensību vietā.

Ierašanās un dalība:

Dalībnieki un viņu atbalstītāji Engurē aicināti ierasties jau piektdienas vakarā (23.augusts) no

plkst. 18.00 un palikt līdz svētdienai, lai pēc tam pa tiešo dotos uz Dinamo Rīga sezonas atklāšanas pasākumu pie Arēna Rīga 25.augustā.

Nakšņošana:

Pašu teltīs. Tā kā ugunskuri nebūs atļauti, vēlams ņemt līdzi grillus. Ja ir vēlme nakšņot zem jumta ir piedāvājums no Jūrskolas internāta (interesēties Fanu klubā). Lielāka komforta mīļotājiem, lūdzu, meklējiet naktsmītni http://www.enguresnovads.lv/naktsmitnes

Maksa:

Spēļu dalības maksa ir LVL 4,- no cilvēka. Dalībniekiem pusdienas ir par velti. Viesiem un līdzjutējiem darbosies ēdnīca un bārs. Izdevumus, kas saistīti ar dalībnieku transportu uz Enguri, nakšņošanu sedz paši dalībnieki. Ja rodas problēmas ar nokļūšanu līdz Engurei, tad laicīgi brīdinot varam to atrisināt.

Papildu informācija:

Atbildes uz jautājumiem par Dinamo Rīga Fanu kluba sporta spēlēm var iegūt, sazinoties ar Fanu klubu. Zvaniet 29253553 Jānim vai rakstiet ieva.nadzina@dinamoriga.eu.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *