Hokeja līdzjutēji pamatīgi izsportojas Engurē

Nu gluži pašā hokeja sezonas priekšvakarā, proti, dienu pirms Dinamo Rīga sezonas atklāšanas, 24. augustā, paši aktīvākie Dinamo fani pulcējās Engurē, lai mērotos veiklībā un sportiskajās iemaņās. Laiciņš nu gluži kā pasūtīts – saulīte spīdēja, vējiņš pūta – ne pa aukstu, ne pa karstu – tieši tā, lai veiktos fiziskajās nodarbēs.

Apmēram 130 līdzjutēju, sadalījušies vairāk nekā 10 komandās, mērojās spēkiem volejbolā, futbolā, stafetes skrējienā, kā arī meta basketbola soda sitienus, trenēja atmiņu, un vienkārši baudīja viens otra sabiedrību. Un kā gan ne – ilgs laiks pagājis, kopš iepriekšējā hokeja sezona bija pilnā plaukumā.

Veiklībā spēkojās gan fani no Jēkabpils, gan no Valmieras, gan Engures un, protams, arī no Rīgas un tuvējā Lapmežciema. Vieniem vairāk veicās vienā sporta veidā, citiem citā bet visvairāk godalgas plūca jēkabpilieši, valmierieši un lapmežciemieši. Vislabāk futbolā, protams, veicās komandai ar nosaukumu Mežaparks. Un kā gan ne, ja komandas sastāvā puiši, kas visai nopietni spēlē kājbumbu.

Lai arī godalgas visiem netika, tomēr prieks par labi pavadīto laiku bija visiem. Izturīgākie pasākumu izbaudīja līdz beigām, pa nakti pamatīgi izballējoties.

{jcomments on}

{phocagallery view=categories|imagecategories=1|imagecategoriessize=1|hidecategories=25,24,22,21,20,19,18,17,16,8,9,1,2,3,5,6,12,13,14,15}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *