Ietaupi naudu un Slovēnijā dzīvo apartamentos

Dodaties uz Slovēniju, lai atbalstītu Latvijas vīriešu basketbola izlasi klātienē Eiropas čempionātā, bet vēl nav atrasta ērta, jauka un ne dārga naktsmītne? Varam palīdzēt – piedāvājam apmesties ērtos apartamentos kalnu ieskautā ciematiņā, kuru iecienījuši paši slovēņi atpūtai. Tas ir tikai dažu minūšu braucienā no Jeseņices, kur Latvijas basketbola valstsvienība aizvadīs pirmās spēles. Jāteic, ka pašā Jeseņicē naktsmītņu vienkārši nav!

Pieejami apartamenti gan divām, gan trim, gan vairāk personām Dažos pieejama arī pilnībā ekipēta virtuve, kas palīdzēs krietni ietaupīt naudu par ēšanu, jo Slovēnija atšķirībā no citām bijušajām Dienvidslāvijas republikām, nebūt nav lēta dzīvošanai. Cena par personu par vienu nakti – 25 lati. Šajā cenā iekļautas arī brokastis! Ja vēlaties, lai nodrošinātas ir ne tikai broastos, bet arī vakariņas, tad cena par personu dienā ir 30 lati.

Plašāka informācija par apartamentu īri uz Eirobasketa laiku, zvanot 27717555 (Edvīnam), vai rakstot edvins@travelart.lv.

Jau ziņojām, ka šogad pretim mūsu puišiem stāsies īsta Balkānu mafija. Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība Eiropas čempionāta pirmajā kārtā spēlēs B grupā, 2013. gada 4. – 9. septembrī Slovēnijas pilsētā Jeseņicē, sacenšoties pret Maķedoniju no pirmā groza, Lietuvu no otrā groza, Melnkalni no trešā groza, Bosniju-Hercegovinu no ceturtā groza un Serbiju no sestā groza. Trīs labākās komandas otrajā kārtā 11. – 16. septembrī spēlēs pret A grupas trīs labākajām vienībām.

Eiropas basketbola čempionāta spēļu grafiku atradīsiet šeit.

{jcomments on}

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *