Par Dinamo Sankpēterburgā. Līdz 1. septembrim atlaide!

Tie laimīgie, kuri paguva iegādāties lētās autobusu biļetes braucienam uz Sanktpēterburgu, var lepni berzēt rokas – viņi ir pamatīgi ietaupījuši. Bet, tā kā gribētāju braukt uz Pēterburgu ir daudz vairāk, nekā bija lēto biļešu, tad nākam klajā ar grupas braucienu, kurš gan nav tik finansiāli izdevīgs, taču gana labs, un, kā jau zināms, nebūs jākavē neviena darba diena!

Izbraucam piektdien, 25. oktobra vakarā. Pa nakti ceļš no Rīgas uz Sanktpēterburgu – otru lielāko Krievijas pilsētu, kultūras un tūrisma centru. Pilsēta slavena ar savu krāšņo arhitektūru un modernismu. Pilsētas centrs ir UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Sestdien, 26. oktobrī no rīta ierodamies Sanktpēterburgā. Nedaudz iepazīstam Sanktpēterburgu, dodamies uz viesnīcu. Viesnīcā iespēja iebaudīt pusdienas vietējā restorānā (lai kārtīgi paēstu, jārēķinās vismaz ar 500 rubļiem jeb 7,5 latiem). Dodamies uz spēli SKA: Dinamo Rīga, un kārtīgi atbalstam mūsējos spēlē pret miljonāru klubu. Brīvs vakars – varam izbaudīt gan vietējo krodziņu un kubiņu atmosfēru, gan arī omulīgi pasēdēt viesnīcā.

Svētdien, 27. oktobrī, dodamies mājup, vēlu vakarā ierodamies Rīgā.

Ceļazīmes cena – 90 lati. Cenā ietilpst brauciens komfortablā autobusā, grupas vadītāja pakalpojumi, nakts 3* viesnīcā ar brokastīm, biļetes uz spēli, apdrošināšana.

Papildus izmaksas: Krievijas vīza, ieejaas maksa muzejos utt, paša tēriņi.

Uzmanību! Ja piesakāties braucienam līdz 1. septembrim un iemaksājat vismaz 50% no ceļazīmes vērtības tad brauciena maksa ir 80 latu!

Brauciens notiks, ja kopā būsim vismaz 25 braucēji!

Pieteikties braucienam var, zvanot 29433697 Ludmilai vai arī rakstot uz e-pastu ludmila@travelart.lv.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *