Ar sveicieniem un cerību no karstās Grieķijas

Skatāma spēle, žēl, ka tā… apmēram tādi komentāri atskanēja no latviešiem tālajā Grieķijā, kas klātienē atbalstīja Latvijas futbola izlase spēlē pret Grieķiju. Spēlē, kura Mārim Verpakovskim bija jau 100. izlasē, tomēr viņam neizdevās gūt vārtus… Arī citi mūsu puišu mēģinājumi cieta neveksmi. Tāds arī rezultāts palika – 1:0 grieķu labā.

Kopumā stadionā atbalstīt Latvijas futbola izlasi bija ieradušies apmēram 30 cilvēku. Kā novēroja fani, daļa no viņiem Latvijas vēstniecības Grieķijā darbinieku. Bet tādu cilvēku skaits, kuri uz tālo Grieķiju bija mērojuši ceļu no Rīgas, bija gaužām mazs. Stadionā valdījusi gandrīz vai anarhija – pie ieejas neviens neesot kontrolējis, kas tiek nests līdzi. Tā nu viens mūsu līdzjutējs arī pamanījis, ka spēles laikā tiek izšauta petarde, kas tās atliekas atsitušās pret mūsu spēlētāju soliņu. Nesmuki.

Tribīnēs mierīgi var smēķēt… Tiesa gan, ne alkoholu lietot – bez limonādēm un ūdens vēl tur bija iegādājams vien bezalkoholiskais alus, pildīts kolas glāzītēs. Turklāt vēl komplektā salmiņš, kas fanos izraisīja nelielu izbrīnu.

Apmēram +30 grādi, bezvējš – šādi laika apstākļi valdīja Atēnās spēles dienā. Tie atbalstītāji, kuri bija apvienojuši atpūtu Krētā ar futbolu, teic, ka salā karstumu izturēt daudz vieglāk.

Daži līdzjutēji mājās atgriezīsies jau rīt, daži tikai sestdien. Bet visiem kā vienam cerība, ka izlase atdzimst, un nu jau no puišiem aram gaidīt skatāmu spēli arī izbraukumā Lietuvā. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *