Biļetes uz PČ hokejā jau tirdzniecībā

Kopš šodienas plkst. 16.00 tirdzniecībā parādījušās biļetes uz pasaules čempionātu hokejā. Tiesa gan, maz ticams, ka šobrīd pieejamais piedāvājums varētu interesēt hokeja līdzjutējus no Latvijas, jo patlaban čempionāta organizēji vēla spārdot tikai Event tickets jeb visu spēļu, kas noritēs Minsk Arena spēļu biļetes kopā.

Tas nozīmē, ka, ja vēlaties skatīties tikai Latvijas izlases spēles, būs vesels lērums lieku biļešu. Kopumā šāda pakete maksā, sākot no 3 740 000 līdz 24 480 000 baltkrievu rubļiem, jeb no apmēram 210 latiem līdz ap 1378 latiem. Izklausās dārgi bet jāņem vērā, ka kopumā šī pakete iekļauj 34 spēles. Sarēķinot uz spēli, sanāk lēti bet, ja parēķinām, ka letiņš gribēs redzēt maksimums tikai 7 spēles, tad dārgi…

Čempionāti organizētāji teic, ka šis ir tikai pirmais biļešu tirdzniecības posms. No 14. oktobra sāksies biļešu tirdzniecība uz visām apakšgrupas spēlēm un no 28. oktobra uz visām savas izlases spēlēm. Savukārt 25. novembrī plānots, ka tirdzniecībā nonāks atsevišķu spēļu biļetes. Tā kā pagaidām steigai ar biļešu iegādi nav pamata.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *