Noderīga informācija par Krievijas vīzu

Kamēr daži Dinamo Rīga fani šobrīd plosās tālajā Habarovskā, pie sevis turot jau laimīgi iegūtās gada vīzas uz Krieviju, daži mājās palicēji prāto, kā tikt pie vīzas, lai oktobra otrajā pusē nokļūtu Sanktpēterburgā, lai atbalstītu mūsējos spēlē pret SKA.

Nu tad, lūk, arī praktiskā informācija. Ja vēlaties pie vienreizējās vīzas tikt deviņu darba dienu laikā, tad izmaksas būs 49 lati plus apdrošināšana. Ja trīs darba dienu laikā, tad jāšķiras jau būs no 80 latiem. Savukārt gada vīza ir vēl daudz dārgāka turklāt, lai to iegūtu, nepieciešama gada laikā vismaz viena vienreizējā vīza uz Krieviju.

Nepieciešamie dokumenti: 1 fotogrāfija (3,5х4,5 сm krāsaina, matētā, uz balta fona), pase, apdrošināšana (summai 30 000 EUR), mājas adrese un darba vieta (kompānijas nosaukums un precīza adrese), amats, tālrunis, pirmslaulības uzvārds, dzimšanas vieta, pilsēta. Pases atlikušajam derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēnešiem (skaitot no dienas, kad beidzas vīza).

Vēl zīmīga nianse – pēdējā laikā tie pieprasīts arī rezervācijas apstiprinājums viesnīcai, kurā gatavojaties Krievijā uzturēties.

Ja rodas papildus jautājumi par Krievijas vīzas iegūšanu, rakstiet ilze@travelart.lv, vai zvaniet 27717555. 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *