Spēlēsim Minsk Arena, sāksim ar somiem

Beidzot ir apstiprināts nākamā gada Pasaules čempionāta hokejā spēļu grafiks! Baltkrievi ir parūpējušies, lai šoreiz čempionāts sāktos daudz vēlāk – 9. maijā. Tā kā ir pilnīgi skaidrs, ka aukstums un sniegs mums nedraud pat tad, ja šogad tiešām būs ļoti barga un ilga ziema!

Latvijas Hokeja federācija (LHF) informē, ka Latvijas hokeja izlase 2014.gada pasaules čempionātu, kas pirmo reizi norisināsies Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, 10. maijā sāks ar maču pret Somijas valstsvienību. Nākamā gada pasaules čempionātā Latvijas hokejisti spēlēs galvenajā turnīra arēnā Minsk Arena. Šo arēnu jau labi zina hokeja līdzjutēji, kuri atbalstījuši Dinamo Rīga spēlēs pret minskiešiem. Bet čempionātā mūsu izlases pretinieki apakšgrupā būs Somijas, Vācijas, Kazahstānas, Krievijas, ASV, Šveices un mājinieki Baltkrievijas izlases hokejisti.

Mūsējiem pirmā spēle būs 10. maijā plkst. 16.45 pret Somijas hokejistiem. Dienu vēlāk mūsu komanda spēkiem mērosies ar Vācijas izlasi. 13. maijā Latvijas izlases pretinieki būs Kazahstānas izlases hokejisti, kuri pēc gada pārtraukuma ir atgriezušies elites divīzijā. Turpinājumā ceturtdien Latvijas hokejisti sacentīsies ar pērnā čempionāta bronzas medaļniekiem ASV vienību, sestdien spēlēs ar spēcīgo Krieviju, pirmdien aizvadīs maču pret mājiniekiem baltkrieviem. Savukārt pēdējā apakšgrupas spēlē otrdien (20. maijā) Latvija tiksies ar vicečempioni Šveici.

A grupas spēles notiks Čižovkas arēnā. A grupā spēlēs Francija, Kanāda, Slovākija, Čehija, Itālija, Norvēģija, Zviedrija un Dānija. Ceturtdaļfināla spēles tiks aizvadītas 22. maijā, pusfināli – 22. maijā. Čempionāta pēdējā spēle paredzēta 25. maijā.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *