Pārbaudes speles Rīgā, decembrī – Vācijā

Tūdaļ, jau pēc dažām dienām, kopā sanāks Latvijas hokeja izlases kanddāti, lai saktu gatavoties februārī gaidāmajām olimmpiskajam spēlēm Sočos. 8. un 9. novembrī Arēnā Rīga mūsējie spēlēs ar Krievijas izlases otro sastāvu. Nu, ko, dodamies atbalstīt mūsējos!

Biļetes uz pārbaudes spēlēm vēl pieejamas, un maksā atkarībā no sektora cena ir 9 un 5 lati. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50% atlaidi. Invalīdiem ratiņkrēslos, iepriekš piesakoties Latvijas Hokeja federācijā, ieeja brīva, pavadonim biļete ar 50% atlaidi – Ls 2.5

Pārbaudes spēles pret Krievijas izlasi būs vienīgās Latvijas valstsvienības mājas spēles pirms olimpiskā hokeja turnīra. Līdz ar to, tā būs lieliska iespēja atbalstīt un novēlēt mūsu izlasei veiksmīgu startu olimpiādē. Gatavojoties 2014. gada ziemas olimpiskajām spēlēm 17. un 18. decembrī mūsu izlase izbraukumā divas reizes spēkiem mērosies ar Vācijas izlasi. 17. decembra vakarā spēle notiks salīdzinoši netālu no Diseldorfas un Dortmundes esošajā Hernē, savukārt 18. decembrī – atkal jau turpat netālu – Essenē.

Savukārt spēļu priekšvakarā Sočos tiks aizvadītas pārbaudes spēles ar Krieviju (08.02.) un Austriju (10.02.)

Olimpisko hokeja turnīru Latvijas izlase uzsāks 12. februārī ar spēli pret pēdējā pasaules čempionāta sudraba medaļas ieguvējiem- Šveices izlases hokejistiem. Latvijas izlase otro maču turnīrā aizvadīs 14.februārī, kad mūsējo pretinieki būs Čehija. Dienu vēlāk mūsu izlase sacentīsies ar pasaules čempioniem – zviedriem. 18.februārī būs kvalifikācijas spēles ceturtdaļfinālam, kas norisināsies 19.februārī, bet pusfināli tiks aizvadīti 21.februārī.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *