100 biļetes uz Īrija – Latvija futbola spēli

Ar 7. novembrī, Latvijas Futbola federācija (LFF) sadarbībā ar portālu baltic-ireland.ie uzsāk akciju Raksti savu novēlējumu Latvijas futbola izlasei un atbalsti komandu 15. novembrī klātienē!. Pirmie 50 akcijas dalībnieki, kas atbilstoši konkursa noteikumiem būs iesūtījuši novēlējumu, savā īpašumā saņems divas brīvbiļetes Latvijas fanu sektorā uz spēli Īrija – Latvija dāvanu no Latvijas Futbola federācijas, sportadraugiemlv pavēstīja LFF preses sekretārs Viktors Sopirins.

Kam tad ir jānotiek, lai savā īpašumā iegūtu brīvbiļetes uz futbola spēli:

1.) Spied Like un kļūsti par www.facebook.com/futbols lapas sekotāju!
2.) Raksti savu veiksmes novēlējumu vai pievieno savu uzmundrinājumu Latvijas nacionālajai futbola izlasei, kas 15. novembrī Aviva stadionā, Dublinā aizvadīs draudzības spēli ar Īrijas valstsvienību. Novēlējums jāraksta īpaši izveidotā sadaļā.
3.) Pēc novēlējuma uzrakstīšanas spied Share photo un tu būsi iesniedzis savu pieteikumu akcijai.
4.) Viens līdzjutējs (no viena konta) var iegūt divus ielūgumus.
5.) Biļetes, nosaucot savu vārdu, uzvārdu un novēlējuma tekstu, būs iespējams saņemt 15. novebrī no plkst. 18.45 līdz 19.30 
pie Aviva stadiona centrālās ieejas (pazīšanās zīme – portāla www.baltic-ireland.ie lielais baneris un Latvijas karogs)!
Biļetes ieguvušo personu sarakstu apstiprina Latvijas Futbola federācija.

Veiksmes novēlējumu vai uzmundrinājumu iesūtīšanas termiņš – 14. novembris plkst. 17.00.
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūdzu sazināties ar Latvijas Futbola federācija, izmantojot vēstules (messages) Facebook sistēmā.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *