Bērniem biļetes uz PČ par brīvu, bet…..

Kamēr pieaugušie var priecāties, ka uz nākamā gada PČ hokejā ir salīdzinoši lētas hokeja biļetes (bet tikai salīdzinoši lētas), un bērniem tās pienākas bez maksas, tomēr, šķiet, vecākiem gaidāmi izdevumi, vai vismaz neērtības.

Baltkrievi, čempionāta organizētāji jau pauduši savu vēlmi redzēt starp skatītājiem ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus. Pat piedāvājot ģimenē speciālas paketes. Tāpat bērniem līdz piecu gadu vecumam biļetes uz hokeju nav jāpērk, ja vien vecāki ir skaidri pārliecināti, ka atvase neaizņems atsevišķu sēdvietu. Taču tik vienkārši jau nu viss tas nebūs.

Proti, paredzēts, ka hokeja biļetes būs kā iebraukšanas vīza. Bet, kas tad notiks ar bērniem, kā viņi varēs šķērsot Baltkrievijas robežu. Lūk, kādu atbildi saņēmām no baltkrievu puses: „Ja Jūsu tūristi vēlas bezvīzu iebraukšanu, tad biļetes jāpērk arī bērniem, neatkarīgi no vecuma, tā kā biļetes un svītru kods ir iemesls iebraukšanai Baltkrievijā bez vīzas. Kā viens no variantiem – bērniem var nokārtot Baltkrievijas vīzu”.

Kā noskaidrojām Baltkrievijas vēstniecībā Latvijā, patiešām var nokārtot vīzu tikai bērnam. Nepieciešams ielūgums un viesnīcas rezervācija, kā arī fotogrāfijas. Kā norādīts Baltkrievijas vēstniecības mājaslapā, tad Latvijas pilsoņiem līdz sešu gadu vecumam nodeva par konsulārajiem pakalpojumiem nav jāmaksā.

Plašāku informāciju par vīzām uz Baltkrieviju atradīsiet šeit. {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *