Uz Dublinu atbalstīt mūsējos

Jau ziņojām, ka 15. novembrī Dublinā notiks pārbaudes spele futbolā starp Latvijas un Īrijas valstsvienībām, tapēc informēšu par to kā ērtāk un lētāk nokļūt uz spēli, lai atbalstītu mūsējos.

Uz Dublinu var nokļūt ar Ryanair tiešajiem lidojumiem no Rīgas. Piemēram lidojums Rīga-Dublina-Rīga 15-16.11 izmaksās no 155LVL bez bagāžas. Savukārt lētākais lidojums būs ar pārsēšanos un izmaksās no 130VL, bez bagāžas, bet jāņem vērā, ka lidojumi ir ilgi, ap 8-12 stundām vienā virzienā.  Tie, kas vēlas lidot ar komfortu ir iespejams lidot ar Lufthansa aviokompāniju, bet cenas būs daudz lielākas, piemēram lidojums turp-atpakaļ ar pārsēšanos Frankfurtē izmaksās sākot no 310LVL, bet cenā ir iekļauta arī nododamā bagāža.

Ja nav iespējams Dublinā palikt pie radiem, draugiem vai paziņām, tad jāizmanto viesnīcu paklapojumi. *** Viesnīca Dublinas centrā izmaksās no 40EUR par divvietīgu numuru un **** viesnīca no 70EUR.

Stadions atrodas apmēram 5km attālumā no pilsetas centra. Uz stadionu var nokļūt ar vilcienu no pieturas Tara street līdz pieturais Lansdowne street. Vai autobusu numur 7 un 8, jākāpj ārā pieturā Lansdowne street un nedaudz jāpaiet ar kājām.

Ja vēlaties palīdzību ar avio, viesnīcu rezervēšanu vai ko citu, tad varat droši sazināties ar Travelart, zvanot uz 27717555 vai rakstot uz edvins@travelart.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *