Latvijas futbola izlase pēc divām nedēļām Dublinā

Hei, visi latvieši Īrijā un visi, kuri plāno tuvākajā laikā apciemot savus draugus un radus Zaļajā salā! Jau 15. novembrī Dublinā būs iespēja skaļi un pamatīgi atbalstīt Latvijas futbola izlasi draudzības spēlē pret Īrijas valstsvienību!

Latvijas Futbola federācija (LFF) ir panākusi vienošanos ar Īrijas Futbola asociāciju (FA of Ireland – angļu val.) par abu valstu nacionālo izlašu draudzības spēles aizvadīšanu piektdien, 15.novembrī Dublinā. Spēle starp Īriju un Latviju notiks 2010.gadā atklātajā Aviva stadionā, kurā pašlaik ir vietas 51,700 skatītājiem. Spēles sākums paredzēts plkst 21:45 pēc Latvijas laika (plkst 19:45 pēc vietējā laika), ziņo LFF.

Savukārt portāls Baltic-ireland.ie norāda, ka Biļetes uz Īrijas un Latvijas draudzības spēli iespējams iegādāties online, FAI mājas lapāwww.fai.ie. Biļešu cenas: pieaugušajiem – 20 €, bērniem – 10 €, ģimenes biļete (divi pieaugušie un divi bērni) – 50 €.

Abu valstsvienību pastāvēšanas vēsturē laika posmā no 1992. līdz 1995.gadam Latvijas un Īrijas futbolisti savā starpā tikušies četras reizes un visas četras reizes uzvaras svinējusi Īrijas valstsvienība.

2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra ietvaros Īrijas valstsvienība Eiropas zonas C apakšgrupas turnīra tabulā ar desmit spēlēs iegūtajiem 14 punktiem ieņēma 4.vietu. Īrijas komanda šajā kvalifikācijas ciklā izcīnīja četras uzvaras un piedzīvoja četrus zaudējumus, divas reizes nospēlējot neizšķirti. FIFA Pasaules izlašu ranga tabulā Īrijas valstsvienība pašlaik atrodas 60.vietā, savukārt starp Eiropas izlasēmtā ieņem 31.vietu.
Latvijas nacionālās futbola izlases kandidātu saraksts kopā ar valstsvienības darba plānu tiks paziņots pēc tā galīgās apstiprināšanas. Valstsvienības futbolisti nepilnā sastāvā satiksies pirmdien, 11.novembra pēcpusdienā viesnīcā Lielupe, Jūrmalā. Latvijas izlases delegācija jau nākamajā dienā – 12.novembrī no agra rīta – izlidos uz Īrijas galvaspilsētu Dublinu, kur jau pilnā sastāvā turpinās gatavoties paredzētajai spēlei.  

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *