Hokeja izlase decembrī plosīsies Vācijā

Tuvojoties Olipmpiskajām spēlēm Sočos, 17. un 18. decembrī  Latvijas hokeja izlase Hernē un Esenē aizvadīs divas pārbaudes spēles izbraukumā pret Vācijas valstsvienību.  Šeit būs neliela informācija par to, kā tad labāk nokļūt nokūt šajās pilsētās, lai atbalstītu mūsējos.

Herne un Esene atrodas Vācijas rietumos netālu no Nīderlandes robežas. No Rīgas līdz Hernei ir ap 1700km un braucot ar savu auto ceļā būtu jāavada ap 20 stundām. Tuvākā lidosta atrodas Diseldorfā. Uz Diseldorfu lido vairākas aviokompānijas, bet īsākais un lētākais veids ir lidot ar Lufthansa pārsēžoties Frankfurtē.  Lidojums ar pārsēšanos aizņems ap piecām stundām un izmaksas no 185LVL turp-atpakaļ ar 20kg bagāžu. No Diseldorfas līdz Hernei ar vilcienu jābrauc aptuveni stundu un ceļš izmaksās ap 20LVL, savukārt no Hernes uz Eseni vilciens izmaksās ap 5LVL un jābrauc aptuveni 25 minūtes.

 

Ja ir vairāk brīva laika, tad var doties uz Weeze lidostu ar lēto Ryanair. Tesa gan, šī aviokompānija lido tikai divas reizes nedēļā no Rīgas uz Diseldorfu – pirmdienās un npiektdienās. Toties cenas zemākas. Bet lielāki var būt izdevumi par vilciena biļeti uz Herni vai Eseni.

Naktsmītņu cenas Hernē ir sākot no 40EUR par divvietīgu numuru ar brokastīm 3* viesnīcā un no 70EUR par divvietīgu numuru bez brokastīm 4* viesnīcā. Savukārt Esenē divvietīgs numurs 3* viesnīcā izmaksās no 50EUR ar brokastīm un no 80EUR divvietīgs numurs 4* viesnīcā.

Jāatgādina, ka abu spēļu sākums ir 19.30!

 {jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *