Jakušonokam savs hokeja faniem draudzīgs krogs

Mūziķis Normunds Jakušonoks, kurš jau daudzus gadus kopā ar kolēģi Gunāru Meijeru priecē hokeja čempionāta laikā Latvijas līdzjutējus spēļu norises pilsētās, spēlējot dzīvo mūziku, ir kļuvis par krogus īpašnieku. Proti, Meijera krodziņš jau kopš novembra ir kļuvis par Jakušonoka īpašumu ar nosaukumu Duets, un tur skan gan dzīvā mūzika, gan arī ir iespēja skatīties hokeja spēļu translācijas pa TV. Adrese – Tallinas iela 28, Rīga.

Tādējādi kādreizējais Meijera krodziņš ir ticis arī pie jauna nosaukuma – Duets. Un tas tādēļ, ka šajā krodziņā ļoti bieži skanēs dzīvā mūzika, un pārsvarā tur muzicē dueti. Piemēram, Karakums, kur kopā spēlē Jakušonoks un Kaspars Tīmanis. Šie koncerti parasti notiek ceturtdienu vakaros. Bet lustes notiek arī citās dienās.

Kad ir hokeja spēles, tad mūzika pieklust, un tiek ieslēgti TV ekrāni, lai sanākuši varētu aktīvi sekot līdzi hokeja spēlēm. Krogs labiekārtojas un pārtop, turpinādams darbu. Proti, daži labi interjera uzlabojumi, kā, piemēram, hokejista Jāņa Sprukta nūjas novietošana goda vietā, vēl ir priekšā. Un, kas zina, varbūt ar laiku izveidosies pat tāds kā hokeja muzejs. Jakušonoks aicina: ja kādam ir kāda interesanta, ar hokeju saistīta lietu, kur varētu izlikt goda vietā – cilvēki laipni aicināti nest uz krogu.

„Meijers tagad dzīvo Ogrē, un līdz ar to vairāk var pievērsties radošajām lietām,” žurnālam Vakara Ziņas stāsta Jakušonoks, nenoliegdams, ka, iespējams, līdz pasaules čempionāta hokejā, kas nākamgad maijā risināsies Minskā, varētu tapt kāda jauna hokeja dziesma, ar kuru priecēt tos tūkstošus fanu, kuri brauks uz čempionātu. Līdz ar to arī skaidrs, ka Meijers ar Jakušonoku arī turpmāk paliks par skatuves partneriem, ja ne kā savādāk, tad vismaz uz hokeja laiku.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *