Piedāvājumi grupu braucējiem uz Minsku no 160 EUR

Kā uz katru PČ hokejā, arī šogad Travel Art organizē grupu ceļojumus uz Pasaules čempionātu hokejā. Lai gan daudzi cerēja, ka čempionāts Baltkrievijā būs viens no lētākajiem, tomēr šīs cerības, diemžēl nepiepildījās. Lai gan… ja salīdzina izmaksas uz pēdējiem čempionātiem, tad vismaz uz salīdzinoši lētākām spēļu biļetēm cenas izlīdzinās.

Travel Art piedāvā piecus dažādus grupu braucienus – uz pirmajām divām spēlēm, uz pirmajām trim spēlēm, uz pirmajām piecām, uz visām septiņām un arī pēdējām trim spēlēm. Cik atšķirīgs ir ceļojuma ilgums, tik atšķirīgas ir arī kopējās ceļojuma izmaksas. Ja brauciens uz pirmajām divām spēlēm pret Somijas un Vācijas izlasēm maksā 112,45 latus jeb 160 eiro, tad uz septiņām spēlēm izmaksas jau ir 446,28 latus jeb 635 eiro. Pie šīm izmaksām gan jāpierēķina klāt izdevumi par spēļu biļetēm atkarībā no izvēlētās kategorijas.

Dzīvošana grupu braucējiem paredzēta Fanu pilsētiņas Latvijas mājā. Vairāk informācijas par Latvijas māju varat atrast šeit.

Plašāku informāciju par grupu ceļojumiem, kā arī piedāvājumus individuālajiem braucējiem varat iegūt mājaslapā www.minska2014.lv. Šogad jaunums – informācija par hokeju pieejama arī krievu valodā!

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *