Futbola fani gatavojas doties uz Maķedoniju

Latvijas Futbola federācija (LFF) un Maķedonijas Futbola federācija (Фудбалска Федерација на Македонија – maķedoniešu val.) ir panākušas vienošanos par abu valstu nacionālo futbola izlašu draudzības spēles aizvadīšanu trešdien, 5.martā. Paredzēts, ka spēle notiks bijušās Dienvidslāvijas Republikas Maķedonijas galvaspilsētā Skopjē, ziņo Latvijas futbola federācija.

Labā ziņa ir tā, ka uz Maķedoniju gatavojas doties prāvs pulciņš Latvijas futbola līdzjutēju. Un kādēļ gan ne, ja aviobiļetes uz Skopji ir iespējams iegādāties par salīdzinoši zemu cenu – sākot no 210 eiro, un arī naktsmītnes nav dārgas.

Vairāk informācijas par došanās iespējām uz Maķedoniju, varat iegūt, zvanot pa tālruņiem 27717555 (Edvīns), 29433697 (Ludmila), vai arī rakstot uz e-pastiem edvins@travelart.lv  vai ludmila@travelart.lv
Šī būs Latvijas nacionālās futbola izlases pirmā oficiālā spēle šogad, turklāt abu valstu pastāvēšanas vēsturē komandas tiksies pirmo reizi. 2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra ietvaros Maķedonijas izlase A apakšgrupas ietvaros ar izcīnītajiem septiņiem punktiem ieņēma sesto pozīciju. FIFA Pasaules izlašu rangā uz šīs ziņas publicēšanas brīdi Maķedonija ieņēma 83.vietu, savukārt ne Pasaules, ne Eiropas čempionātu finālturnīros tā līdz šim nav piedalījusies.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *