Līdz PČ hokejā Minskā – 100 dienas!

Lai gan līdzjutēju prātos jau pamazām valda olimpiskās kaislības, tomēr interese par došanos uz Minsku, kur maijā risināsies Pasaules čempionāts hokejā, nav noplakusi ne par mata tiesu. Lai gan līdz čempionāta sākumam tieši 100 dienas.

Šobrīd cilvēki aktīvi piesakās braucieniem uz pirmajām trim spēlēm (pret Somijas, Vācijas un Kazahstānas valstsvienībām), kā arī pietiekoši liela interese ir par došanos uz pēdējām trim spēlēm (pret Krievijas, Baltkrievijas un Šveices izlasēm).

Arī Latvijas māja aktīvi pildās. Šobrīd jau var apgalvot, ka maijā līdzjutēju būs krietni vairāk, nekā iepriekšējos gados, kad čempionāti risinājās Somijā un Zviedrijā.

Līdzjutēji vēl joprojām var pieteikties gan braucieniem grupās, gan arī individuāli.

Nianse, kas jāņem vērā, izvēloties dzīvošanu Minskā – Fanu ciematā Latvijas mājā dzīvot var tikai tad, ja pērk komplektā arī biļetes. Turklāt, tikai 4.-9. kategoriju. Ja ir vēlme skatities hokeju, pērkot 1.,2. un 3. kategorijas biļetes, tad dzīvošana, diemžēl, jāizvēlas 4* un 5* viesnīcās, kas maksā ļoti dārgi.

Vairāk informācijas par došanos uz čempionātu – www.minska2014.lv, vai arī rakstot uz e-pastiem ilze.jakovleva@travelart.lv vai ludmila@travelart.lv, kā arī zvanot 27717555.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *