Olimpiskais hokejs būs pieejams TV skatītājiem bez maksas

Olimpiskais hokejs būs skatāms bez maksas – šāda vienošanās otrdien, 21. janvārī panākta Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NELP) sēdē. Proti, mediju koncerns Modern Times Group (MTG) piekritis nodrošināt Latvijas hokeja izlases spēļu tiešraides nodrošināšanu virszemes bezmaksas kanālā Re:TV.

Portāls Delfi norāda, ka tādejādi 17 dienas pirms XXII Ziemas olimpisko spēļu sākuma atrisināta hokeja spēļu translāciju problēma un līdzjutēji varēs vērot Latvijas izlases cīņas bezmaksas apraidē. Latvijas hokeja izlases spēles vienlaikus ar tiešraidēm kanālā TV3 tiks retranslētas tiešraidē bezmaksas virszemes kanālā Re:TV, savukārt pusfināla un fināla spēles, ja vien tās nenotiks ar Latvijas izlases līdzdalību, vienlaikus ar tiešraidēm TV3 – ierakstā kanālā Re:TV.

„Sēdē vienojāmies un MTG piekrita, ka spēles tiešraidē translēs arī Re:TV. Šādā veidā sasniedzām to, ka Latvijai svarīgos notikumus bezmaksas apraidē varēs vērot vismaz 95% valsts iedzīvotāju, kā to paredz likums. Mums bija pietiekami koleģiāla sēde un diskusija. Skaidrs, ka katram ir savas intereses – mums svarīgas ir skatītāju intereses, komersantiem svarīgas ir savas intereses,” portāla Delfi teicis NEPLP pārstāvis Ivars Zviedris. Tāpat Latvijas hokeja izlases spēļu tiešraide būs nodrošināta internetā.

Kā zināms, Soču olimpisko spēļu translācijas Latvijā piedāvās LTV, bet ekskluzīvas tiesības Latvijā translēt olimpiskā hokeja turnīra norisi ieguva MTG grupa, kas pēc gadu mijas aizgāja no publiskās apraides un bez maksas nav pieejama Latvijas iedzīvotājiem.

{jcomments on}

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *